Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.01.2017

Результат засідання за 31 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 січня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Затвердити тарифи на відпуск електричної та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік і схвалити інвестиційні програми ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» та ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ"  на 2017 рік.

 

2. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на лютий 2017 року.

 

3. Схвалити інвестиційну програму ПАТ «Полтаваобленерго» з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

4. Встановити алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 08 грудня 2016 року № 2147 «Про встановлення на листопад 2016 року тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів».

 

6. Встановити «зелений» тариф ТОВ «ТАЛАНТ-СОЛАР».

 

7. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ТАЛАНТ-СОЛАР»).

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

«Про затвердження Примірного договору про доступ до пропускної спроможності міждержавних електричних мереж України»;

«Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження величин питомої вартості нестандартного приєднання електроустановок до електричних мереж на 2017 рік».

 

10. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на лютий 2017 року.

 

11. Перенести розгляд питань про:

- встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам НКРЕКП;

- встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам НКРЕКП;

- затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на лютий 2017 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux