Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.01.2015

Результат засідання за 31 січня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 січня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (продовження засідання від 30 січня), на якому було прийнято рішення:

1. Переоформити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «НАУКОВЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ «ЕКОТЕХ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії.

2. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

3. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію.

4. На період дії надзвичайного стану в енергетиці відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.01.2015 № 36-р «Про вжиття тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії» та листа Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 31.01.2015 № 01/13-0216 зменшити встановлені «зелені» тарифи:
- для суб’єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами, введеними в експлуатацію по 31.03.2013 включно, - на 20 %;
- для суб’єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з усіх інших альтернативних джерел енергії, – на 10 %.

5. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії для:
ТОВ "Краматорськтеплоенерго";
ТОВ "Сумитеплоенерго";
ПАТ "Сумське машинобудівне";
ТОВ фірма "ТехНова" (Чернігівська ТЕЦ);
ТОВ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ";
КП "Водотеплосервіс" Калуської міської ради;
ПАТ "Черкаське хімволокно";
КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" Черкаської міської ради.

6. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії для:
ТОВ "Євро-Реконструкція";
ТОВ "Краматорськтеплоенерго"
ТОВ "Сумитеплоенерго" (Сумська ТЕЦ);
ТОВ "Тех-Нова" (Чернігівськая ТЕЦ);
КПТМ "Черкаситеплокомуненерго" Черкаської міської ради.

7. Схвалити інвестиційну складову по деяких проектах реконструкції енергоблоків ГК ТЕС, які реалізуються в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р «Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей у період до 2020 року».

8. Затвердити Зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, буде оформлено постановою, оприлюднено на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщено в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux