Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.08.2017

Результат засідання за 31 серпня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПП «РОІЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ-ПІДПРИЄМСТВУ «АВІС»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП»;

ПП «ЛОТОС»;

ТОВ «ДЖЕН-АЙ КИЇВ»;

ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ВКП УКРЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

3. Видати ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «РАЙС ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «АБ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ВКП УКРЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

5. Внести зміни до постанов НКРЕКП щодо змін встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії, таким підприємств:

ТОВ «ГРАНД СОЛАР»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ».

 

6. Схвалити ПАТ «Азот» (м. Черкаси) інвестиційну програму на 2017 рік з централізованого водовідведення.

 

7. Збільшити термін проведення планової виїзної перевірки дотримання ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КИЇВГАЗЕНЕРДЖИ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на дванадцять робочих днів, а саме до 20 вересня 2017 року включно.

 

8. Збільшити термін проведення планової виїзної перевірки ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ХЕРСОНСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» по 19 вересня 2017 року включно.

 

9. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

10. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

11. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про алгоритм перерахувань коштів на вересень2017року». 

 

13. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на вересень 2017 року.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Енергія Сонця – Нова Ушиця»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» (щодо встановлення «зеленого» тарифу: ТОВ «Енергія Сонця – Нова Ушиця» (1 черга СЕС Хмельницька обл., Новоушицький р-н, Новоушицька селищна рада), ТОВ «Теофіпольська енергетична компанія» (1 черга будівництва Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, Новоставецька сільська рада за межами населеного пункту Коровє).

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:

Комунального підприємства «Бердянськводоканал»;

Комунального підприємства «Тернопільводоканал»;

Комунального підприємства «Кременчукводоканал»;

Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»).

 

16. Встановити Комунальному підприємству «Нікопольське ВУ ВКГ» індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів).

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення та схвалення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів).

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ, та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ фірма «ТехНова».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП ТОВ фірма «ТехНова».

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіатам НКРЕКП:

Львівському комунальному підприємству «Залізничнетеплоенерго»;

Комунальному підприємству теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради;

Публічному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення та послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків, схвалення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіатам НКРЕКП:

Львівському комунальному підприємству «Залізничнетеплоенерго»;

Комунальному підприємству теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради;

Публічному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Коменергосервіс» Дніпровської міської ради на 2017 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «Енергія – Новий Розділ» на 2017 рік»;

«Про схвалення Інвестиційної програми ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» на 2017 рік».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку розроблення, погодження, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux