Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.03.2016

Результат засідання за 31 березня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 березня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Переоформити ТОВ «Бахмут-Енергія» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

2. Схвалити ДП «НЕК «Укренерго» структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами на 2016 рік. 

 

3. Встановити ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ» тариф на відпуск електричної енергії.

 

4. Встановити ПрАТ «Енерготехнології» тариф на відпуск електричної енергії.

 

5. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії для ТЕЦ та когенераційних установок:

ПРАТ ТОВ «Білоцерківська ТЕЦ»;

ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ТОВ фірма «ТЕХНОВА»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНИ»;

ПАТ «Черкаське хімволокно».

 

6. Встановити ФОП Бурлай О.А. «зелений» тариф.

 

7. Встановити «зелений» тариф на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

8. Встановити «зелений» тариф на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

9. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО ЖИТОМИР»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТЕПЛА».

 

10. Встановити ВП «Курахівська теплова електрична станція ТОВ «ДТЕК Східенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення».

 

11. Встановити ВП «Курахівська теплова електрична станція ТОВ «ДТЕК Східенерго» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення)».

 

12. Встановити ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго» тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг.

 

13. Встановити ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго» тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків.

 

14. Встановити ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго» тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

15. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік:

ТОВ фірма «ТЕХНОВА»;

ТОВ «Брокенергія»;

ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія»;

ТОВ «Сумитеплоенергія».

 

16. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Кременчукводоканал»;

КП «Кривбасводоканал»;

КП «Чекасиводоканал»;

КП «Чернівціводоканал»;

КП «Водопостачання та каналізація» м. Южне;

КП «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Підприємства «Нововолинськводоканал» ЖКО Новолинської міської ради;

Коростенського КП «Водоканал»;

КП ВКГ «Бориспільводоканал»;

КВП «Краматорський водоканал»;

ПАТ «Центренерго» ТОВ.

 

17. Затвердити План розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки:

ПАТ «Вінницягаз»;

ПАТ «Гадячгаз»;

ПАТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Полтавагаз»;

ПАТ «Сумигаз»;

ПАТ «Черкасигаз»;

ПАТ «Чернігівгаз».

 

18. Накласти штраф на ак «Харківобленерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

19. Застерегти ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, а також ухилення від рішень Комісії.

 

20. Застерегти ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, а також ухилення від рішень Комісії.

 

21. Застерегти ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, а також ухилення від рішень Комісії.

 

22. Затвердити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 26.01.2016 (протокол № 35 ) щодо затвердження нової редакції «Порядку реєстрації автоматизованих систем комерційного обліку електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України».

 

23. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на квітень 2016 року.

 

24. Затвердити Звіт по результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2015 році.

 

25. Рекомендувати ДП «Енергоринок» внести зміни у вже укладені договори купівлі-продажу електричної енергії між ДП «Енергоринок» та суб’єктами господарювання, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії та в подальшому укладати вказані договори із зазначенням терміну їх дії до 1 січня 2030 року.

 

26. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку узгодження запозичень міжнародних фінансових установ Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води».

 

29. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 24.03.2016 № 423, 436 та 462.

 

30. Внести зміни до додатка постанови НКРЕКП від 29.12.2015 № 3159.

 

31. Перенести розгляд питання про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії для ТОВ «АЛЬТЕКО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux