Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.09.2020

Результат засідання за 30 вересня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 вересня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНРЖ ТРЕЙД»;

ТОВ «ІНСТАЛ ГАЗ ПРЕМІУМ»;

ЗЕА «НОВОСВІТ»;

ТОВ «СЕНТРІО-ГАЗ»;

ТОВ «УТИЛІС ЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ФЕС ЗАЙЧЕВСЬКА»;

ТОВ «ФЕС ОВОЧЕВА»;

ТОВ «ФЕС ТЕРНІВСЬКА».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС»;

ТОВ «ЕНРЖ ТРЕЙД»;

ТОВ «ЕЛЕКТРО КОМ'ЮНІТІ»;

ТОВ «ЕЛЕКТРО ОПТІМАЛ»;

ТОВ «УТИЛІС ЕНЕРГО».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «САНМАРІ».

 

5. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 листопада 2018 року № 1345 (зміна найменування).

 

6. Зняти з розгляду питання про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу та з постачання природного газу, виданих ДП «МОНТАЖНИК».

 

7. Зняти з розгляду питання про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 19 червня 2017 року № 811 (зміна території  провадження господарської діяльності з розподілу природного газу АТ «ВІННИЦЯГАЗ»).

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» на 2020 рік» (щодо внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

 

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» щодо зміни назви ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» на ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» щодо зміни назви АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» на АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2020 рік:

АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «КОМЕНЕРГОСЕРВІС» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік».

 

14. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ЗАЙЧЕВСЬКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ОВОЧЕВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ТЕРНІВСЬКА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ЗАЙЧЕВСЬКА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Коларівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823381700:23:000:0233)), ТОВ «ФЕС ОВОЧЕВА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Мішково-Погорілівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823383000:06:000:0014)), ТОВ «ФЕС ТЕРНІВСЬКА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, Коларівська с/р (кадастровий номер земельної ділянки 4823381700:07:000:1021))).

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2020 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 жовтня 2020 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2020 року).

 

16. Провести позапланові виїзні перевірки (за скаргами споживачів):

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»

ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»;

АТ «ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (перевірка достовірності наданих Регулятору даних);

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата).

 

17. Збільшити строк проведення позапланових виїзних перевірок:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ».

 

18. Накласти штрафи на КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.09.2020).

 

19. Накласти штрафи на ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання, здійснення заходів державного регулювання та необхідність усунення порушення.

 

20. Провести позапланові виїзні перевірки:

ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»;

ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

21. Накласти штраф на КП «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.09.2020).

 

22. Застерегти КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

 

23. Провести позапланову виїзну перевірку РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ».

 

24. Провести позапланові невиїзні перевірки дотримання вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «Волиньгаз збут», ТОВ «Дніпропетровськгаз збут», ПАТ «Донецькоблгаз», ТОВ «Житомиргаз збут», ТОВ «Закарпатгаз збут», ТОВ «Запоріжгаз збут», ТОВ «Івано-Франківськгаз збут», ДП «КиївГазЕнерджі», ТОВ «Київоблгаз збут», ТОВ «Азов», ТОВ «Львівгаз збут», ТОВ «Миколаївгаз збут», ТОВ «Одесагаз-постачання», ТОВ «Полтавагаз збут», ТОВ «Рівнегаз збут», ТОВ «Сумигаз збут», ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», ТОВ «Тернопільоблгаз», ТОВ «Уманьгаз збут», ТОВ «Харківгаз збут», ТОВ «Хмельницькгаз збут», ТОВ «Чернівцігаз збут», ТОВ «Чернігівгаз збут», ТОВ «Газпостачсервіс», ТОВ «Газовик», ДП «Кременецьке управління з постачання та реалізації газу», ТОВ «ЄГАЗ».

 

25. Накласти штраф на АТ «КИЇВОБЛГАЗ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу.

 

26. Накласти штрафи за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу таким ліцензіатам (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.09.2020):

ТОВ «ЄГАЗ»;

ТОВ «ПАЛИВТОРГ»;

ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП»;

ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ «ЧЕРКАСИ-ГАЗ»;

ТОВ «ДДЗ-СЕРВІС».

 

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у IV кварталі 2020 року та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 03 червня 2020 року № 1066».

 

28. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 28 січня 2020 року № 243 («Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

 

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газосховищ».

 

30. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу, виробників, основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі або до електричних мереж виробника, резервне живлення якого забезпечується від мереж ОСП, та їх субспоживачів».

 

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 03 квітня 2020 року № 763».

 

32. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

33. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 14 грудня 2012 року № 381».

 

35. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на жовтень 2020 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законо

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux