Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.01.2018

Результат засідання за 30 січня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 січня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

2. Залишити заяву ЗКАТП 082801 «КОМУНСАНТРАНСЕКОЛОГІЯ» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів без розгляду.

 

3. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

4. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на лютий 2018 року.

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб'єктами господарювання у сфері теплопостачання, які застосовують тарифи на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗІМУТ ЮГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2» (СЕС «Красне»);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «РОІЛ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «АЗІМУТ ЮГ» (СЕС Одеська обл., м. Теплодар, проспект Енергетиків, 148), ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 2» (СЕС «Красне»),

ПП «РОІЛ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Полтавське шосе, 619), ЗЕА «Новосвіт» (ГЕС «Сарата»)).

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-1» (1 черга СЕС Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАНС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КВАЛІТЕТ-ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Світло Хорса»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва на об’єкті електроенергетики ТОВ «Вітряний Парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс Лиманської ВЕС);

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СІНГА ЕНЕРДЖІС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2017 № 1617» (ТОВ «ДИМЕРСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-1»

(1 черга СЕС Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка), ПП «ПІКЕТ-БУД-ТРАНС» (СЕС Волинська обл., Ковельський р-н, смт Голоби, вул. Ткача), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (1 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради), ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК» (2 черга СЕС м. Дніпро, вул. Хвойна, 104), ТОВ «КВАЛІТЕТ-ПЛЮС» (СЕС Дніпропетровська обл., Петриківський р-н, с. Єлизаветівка, вул. Індустріальна, 9-а), ТОВ «СВІТЛО ХОРСА»

(СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро проспект Богдана Хмельницького, буд. 156), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, вул. М. Шимка, 42А), ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» (СЕС Івано-Фрнківська обл., Тисменицький р-н, с. Стриганці, вул. Незалежності, 41 А), ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс Лиманської ВЕС), ТОВ «СІНГА ЕНЕРДЖІС» (ТЕЦ на біомасі Миколаївська обл., Березанський р-н, м. Березанка, вул. Новосельська, 68).

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ І ГАЗ УКРАЇНА».

 

9. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 17.12.2015 № 37-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАУН СЕРВІС».

 

10. Продовжити розгляд питань про:

прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у лютому 2018 року»;

затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на лютий 2018 року;

алгоритм розподілу коштів.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux