Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.11.2018

Результат засідання за 30 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ІНПРОМ»;

ТОВ «ЕКО ЕНЕРДЖ ТРЕЙД»;

ТОВ «ОІЛ ХОЛД ЛТД»;

ТОВ «СПЕЦ ГАЗ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕХ ГАЗ ПОСТАЧ».

 

2. Уточнити строк набрання чинності ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 

3. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії:

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»; 

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК». 

 

4. Анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами:

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»;

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

5. Зобов’язати ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» провадити діяльність з розподілу та постачання електричної енергії на території Луганської області на період до завершення антитерористичної операції (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.11.2018).

 

6. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.11.2018). 

 

7. Накласти штраф на ПАТ «ХАРКІВГАЗ» за виявлені перевіркою порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.11.2018). 

 

8. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на грудень 2018 року.

 

9. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

10. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на грудень 2018 року.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1511» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках:

ДП «ВО ПМЗ ім. О. М. Макарова»;

ТОВ «Енергія і газ Україна»;

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»;

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»;

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»;

ПАТ «ЗМК «Запоріжсталь»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

ПАТ «Нафтопереробний комплекс-Галичина»;

КП «Південно-Західні тепломережі»;

СП ТОВ «Світловодськпобут»;

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго»;

ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія».

 

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОАЗОТ».

 

14. Прийнято рішення щодо перенесення дати впровадження добового балансування на ринку природного газу України на 1 березня 2019 року.

 

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПРАТ «ЮЖКОКС»

 

16. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КТ «ПП В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР» (СЕС «Азов Солар»), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, на території Клинцівської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), КТ «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ» (1 черга СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Робоча, 66), ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС» (електростанція на біомасі Львівська обл., Радехівський р-н, с. Полове, вул. Дубрівка, 14), ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» (1 черга електростанції на біомасі Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1)).

 

17. Перенести розгляд питань про:

внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам;

внесення зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux