Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.07.2015

Результат засідання за 30 липня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 липня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 1,793 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛОЕНЕРГОІНВЕСТ-ТЛУМАЧ» (встановлена потужність – 4,12 Гкал/год);

ТОВ «ІФКОМСЕРВІС» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ» (встановлена потужність – 2,41 Гкал/год);

ТОВ «НОВОВОДОЛАЗЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» (встановлена потужність – 5,16 Гкал/год);

ТОВ «Н-В ТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 1,25 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГОРЕСУРСИ» (встановлена потужність – 9,03 Гкал/год);

ТОВ «УКРТЕПЛО ПОЛТАВА» (встановлена потужність – 0,86 Гкал/год);

ТОВ «АГРОБУДТЕХНОЛОГІЇ» (встановлена потужність – 1,9 Гкал/год).

 

3. Видати СЛАВУТСЬКОМУ УПРАВЛІННЮ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання – 1028246 м3; річний обсяг водовідведення – 1052258 м3).

 

4. Анулювати ТОВ «НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗОРЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва, постачання та транспортування теплової енергії.

 

5. Анулювати ТОВ «КОВАЛЬСЬКА-ЖИТЛОСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

6. Зняти з розгляду питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ХМІЛЬНИЦЬКЕ».

 

7. Встановити ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП» «зелений» тариф для наземної СЕС.

 

8. Скоригувати тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

9. Внести зміни до інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ВАТ «Запоріжжяобленерго».

 

10. Збільшити ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання» обсяг ремонтного фонду на 2015 рік.

 

11. Накласти штраф на ПАТ «Полтаваобленерго» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

12. Продовжити термін усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

ПАТ «Центренерго»;

ПАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

13. Затвердити на серпень 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

14. Встановити:

- граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів;

- граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

 

15. Погодити проведення розрахунків нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку (АТ «Ощадбанк») на виконання розпорядження КМУ від 20.05.2015 № 670-р та внести зміни до постанов НКРЕКП:

- від 21.12.2011 № 2 «Про алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії»;

- від 03.09.2008 № 1052 «Про перерахування коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії України та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕ від 08.04.2008 № 507»;

- від 26.07.2013 № 1036 «Про алгоритм перерахування коштів через поточні рахунки із спеціальним режимом використання для погашення заборгованості».

 

16. Перенести розгляд питань про:

- внесення змін до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік та про схвалення й розміщення на сайті Комісії проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Кодексу газорозподільних систем» і «Про затвердження Правил постачання природного газу»;

- схвалення:

проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»;

проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку тарифу на послуги з розподілу природного газу»;

проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 983».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux