Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.04.2015

Результат засідання за 30 квітня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 квітня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «БРІАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність 0,00126 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ЛАЙТ ЕНЕРДЖІ» (річний обсяг постачання - 5 млн кВт ·год);

ТОВ «БУДКОНТАКТ МВС» (річний обсяг постачання - 5 млн кВт·год).

 

3. Видати ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЗІНЖИНІРІНГСЕРВІС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання -1 млн м3).

 

4. Видати ТОВ «УКРТЕПЛО ОДЕСА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 3,268 Гкал/год).

 

5. Видати ТОВ «КИЇВОБЛТЕПЛО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання 21,9 тис. Гкал).

 

6. Видати ПАТ «АВДІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМІЧНИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення (річний обсяг водовідіедення – 1320 тис. м3).

 

7. Скоригувати тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок постачання природного газу".

 

8. Скоригувати тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.

 

9. Скоригувати тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.

 

10. Встановити:

- граничні рівні цін на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів;

- граничні рівні цін на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання;

- ціни на природний газ для потреб релігійних організацій.

 

11. Встановити тарифи ДП «Кременецьке УПРГ» на транспортування природного газу розподільними трубопроводами.

 

12. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію.

 

13. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

Комунального підприємства «Бердичівтеплоенерго»;

Публічного акціонерного товариства «Київенерго».

 

14. Розглянути інвестиційну політику НКРЕКП на 2015 рік для ліцензіатів з виробництва електричної та (або) теплової енергії.

 

15. Застерегти ПАТ «Чернігівгаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16. Застерегти щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КПТМ Тернопільської обласної ради «Тернопільтеплокомуненерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

 

17. Застерегти щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

КП «Теплопостачання міста Одеси»;

ДКП «Луцьктепло».

 

18. Накласти штраф та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ:

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Вінницягаз».

 

19. Накласти штраф та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії:

КП «Білоцерківтепломережа» Білоцерківської міської ради;

КПТМ «Тернопільтеплокомуненерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

КП «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради.

 

20. Накласти штраф та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «Транспортування покупної теплової енергії «Теплотранс» Дніпропетровської міської ради.

 

21. Накласти штраф та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

МКП «Миколаївводоканал».

 

22. Затвердити на травень 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

23. Внести зміни до додатка 1 до постанови НКРЕКП від 03.03.2015 № 503 "Про встановлення загального тарифу на транспортування природного газу, тарифів на транспортування природного газу магістральними та розподільними трубопроводами».

 


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux