Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.12.2014

Результат засідання за 30 грудня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 грудня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «НАУКОВЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЕКОТЕХ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 28 тис. Гкал).

 

2. Видати Львівському міському КП «Львівводоканал» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання 43118815 м3; річний обсяг водовідведення 44648441 м3).

 

3. Видати ТОВ «Бренвель» ліцензію на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами (річний обсяг транспортування – 1, 022 тис. Гкал.).

 

4. Видати ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ» дублікат ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

5. Переоформити ТОВ «ДТЕК ПАУЕР ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

6. Переоформити ТОВ «ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «ТЕПЛОБУД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом.

 

7. Анулювати ТДВ «ПАЛЬМІРСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Скоригувати КП «Вінницяоблводоканал» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

9. Затвердити ПрАТ «Енерготехнології» тариф на відпуск електричної енергії.

 

10. Встановити ПрАТ «Оріль-Лідер» «зелений» тариф на електричну енергію.

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії для:

КП «Міськтепловоденергія»;

ТОВ «СОЛОМА ПРОЕКТ»;

ТОВ «Завод газового обладнання «Альфа-Газпромкомплект»;

ТОВ «Поліська Енергосервісна Компанія»;

ТОВ «Регіон Теплопостачання»;

ТОВ «Інтертепло»;

ТОВ «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ-2012»;

ТОВ «Тепломагістраль-Сервіз ЛТД»;

ПОКВПТГ «Полтавотеплоенерго».

 

12. Встановити ДТГО «Південно-Західна залізниця» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

13. Визначити відповідність розміру місцевої складової законодавчо встановленому розміру 2 черги енергогенеруючого об’єкта на території Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області ПрАТ «Оріль-Лідер».

 

14. Продовжити ТОВ «Енергія і газ Україна» дію тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2015 рік.

 

15. Схвалити КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Інвестиційну програму на 2015 рік.

 

16. Затвердити на січень 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та /або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

17. Продовжити розгляд питань про:

- розгляд інвестиційних програм з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2015 рік ВАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Полтаваобленерго», ПАТ «Сумиобленерго» та ПАТ «Чернігівобленерго»;

- прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ";

- прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом";

- прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 січня 2010 року № 11".

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux