Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.06.2020

Результат засідання за 30 червня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 червня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГАЗТРЕЙД ПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АМПЕРІУМ»;

ТОВ «БІЛОЦЕРКІВБУД-МОНТАЖ»;

ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»; 

ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖІ ГРУП».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕМЗА».

 

5. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЖОЛОБИ СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ОДЕСА»;

ТОВ «СОЛАР ПАРК МАР҆ЯНСЬКЕ».

 

6. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ЛУГАНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії, які набувають чинності з 01 вересня 2020 року, у межах місць провадження господарської діяльності (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2020).

 

7. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК КУРАХІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної та теплової енергії, які набувають чинності з 01 вересня 2020 року, у межах місць провадження господарської діяльності (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2020).

 

8. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 грудня 2018 року № 1780» (щодо встановлення КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється когенераційними установками).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови «Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» на 2020 рік».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» на 2020 рік».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до форм звітності щодо показників якості електропостачання та інструкцій щодо їх заповнення».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕТГ СОЛАР 6»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕКО ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Теплична»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Смаржинці, вул. Соколівська, 50)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «АЯКС ДНІПРО» (1 черга ТЕС на біопаливі Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, земельна ділянка 9Г)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 25.03.2020 № 723» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ СОЛОБКІВЦІ» (СЕС Хмельницька область, Ярмолинецький район, за межами с. Солобківці), ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (СЕС Хмельницька обл., Ярмолинецький    р-н, Сутковецька с/р, за межами с. Сутківці), ТОВ «ЕКО ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Теплична»), ТОВ «ЕТГ СОЛАР 6» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Обїзна, 5Б (кадастровий номер земельної ділянки 1210700000:01:303:0062), ТОВ «БІЛАШКИ ЕНЕРДЖІ» (СЕС Вінницька обл., Погребищенський р-н, с. Смаржинці, вул. Соколівська, 50), ТОВ «УКРЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТ» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 11А та 11-Б (кадастрові номери земельних ділянок 1210700000:01:303:0056 та 1210700000:01:303:0057), ТОВ «АЯКС ДНІПРО» (1 черга ТЕС на біопаливі Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Байкальська, земельна ділянка 9Г)).

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 липня 2020 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 липня 2020 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 липня 2020 року).

 

14. Накласти штраф на ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2020).

 

15. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання.

 

17. Накласти штраф на АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

18. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання.

 

19. Накласти штраф на АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

20. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» за порушення законодавства у сфері теплопостачання.

 

21. Накласти штраф на ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

 

22. Накласти штраф на АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 30.06.2020).

 

23. Накласти штраф на ПрАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ» за порушення законодавства у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

 

24. Застерегти Товариство з обмеженою відповідальністю «Інфокс» недопущення в подальшому невиконання рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 14 вересня 2017 року № 1121 «Про накладення штрафу на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

26. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 грудня 2019 року № 2637 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Провести позапланову виїзну перевірку дотримання законодавства у сфері теплопостачання КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

Зняти з розгляду питання про проведення позапланової виїзної перевірки дотримання законодавства у сфері теплопостачання ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

28. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (з виробництва електричної енергії).

 

29. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» (з виробництва теплової енергії).

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу газорозподільних систем та внесення змін до Типового договору розподілу природного газу».

 

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи та Типового договору транспортування природного газу).

 

32. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на липень 2020 року.

 

33. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

34. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2019 року № 3110 «Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «Гарантований покупець» у листопаді 2019 року».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux