Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.06.2016

Результат засідання за 30 червня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 червня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 3500 кВт/год).

 

2. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТЕЦ:

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Дарницька ТЕЦ);

ТОВ «Сумитеплоенерго» (Сумська ТЕЦ);

ТОВ фірма «ТехНова» (Чернігівська ТЕЦ);

ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ).

 

3. Врахувати при встановленні «зелених» тарифів на електричну енергію з 01 липня 2016 року 2-го пускового комплексу наземної сонячної електростанції ТОВ «С. ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН».

 

4. Врахувати при встановленні «зелених» тарифів на електричну енергію з 01 липня 2016 року ГЕС «Давидівка» ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

5. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

6. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств».

 

7. Встановити ліцензіатам Комісії тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

8. Встановити ліцензіатам Комісії тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

9. Схвалити ПАТ «Облтеплокомуненерго» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

10. Затвердити ПАТ «Київгаз» План розвитку газорозподільної системи на 2016 – 2025 роки.

 

11. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

12. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.


13. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

14. Накласти штрафи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення:

- Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та забезпечити функціонування кол-центру для обслуговування споживачів ПАТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКОБЛЕНЕРГО» відповідно до вимог чинного законодавства;

- Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії;

- надалі не допускати Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

15. Накласти штраф на ПАТ «КОРОСТИШІВГАЗ» та попередити про необхідність усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

17. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої водовід усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на липень 2016 року.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171».

 

19. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку урахування втрат теплової енергії в теплових мережах у тарифах на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»;

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux