Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.06.2015

Результат засідання за 30 червня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 червня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Встановити граничний рівень ціни на природний газ для:

- установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів;

- промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

 

2Затвердити на липень 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і тепло генеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену тепло генеруючими організаціями теплову енергію.

 

3.  У зв'язку із відокремленням функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу на виконання вимог статті 16 «Відокремлення функцій транспортування, розподілу та постачання природного газу» Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» встановити:

- тариф на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз»;

- тарифи на постачання природного газу за регульованим тарифом для новостворених газопостачальних підприємств, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом з 01.07.2015 року;

- тарифи на транспортування природного газу розподільними трубопроводами;

- загальний тариф на транспортування природного газу, середньозважений тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами, середньозважений тариф на постачання природного газу.

 

4. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

5. Зобовязати ДП «НАЕК «Енергоатом» надати усі необхідні матеріали для перегляду структури та рівня тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях.

 

6. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію.

 

7. Зобовязати ДП «НАЕК «Енергоатом» надати усі необхідні матеріали для перегляду структури та рівня тарифів на відпуск електричної енергії Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС.

 

8. Зобов’язати ПАТ «Укргідроенерго» надати усі необхідні матеріали для перегляду структури та рівня тарифів на відпуск електричної енергії.

 

9. Скоригувати тарифи:

- на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів;

- на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.

 

10. Прийняти постанови НКРЕКП:

 «Про затвердження Порядку формування інвестиційних програм ліцензіатів з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами, та з виробництва теплової та/або електричної енергії на атомних електростанціях, гідроелектростанціях та гідроакумулюючих електростанціях»;

 «Про внесення зміни до додатка 3 до постанови НКРЕ від 30.12.2013 № 1799».

 

11. Перенести розгляд питань про: 

схвалення інвестиційних програм газотранспортного та газозберігаючого підприємства ПАТ «Укртрансгаз» на 2015 рік;

перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2015 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux