Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.03.2017

Результат засідання за 30 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (встановлена потужність – 296,4 кВт);

- ТОВ «МАКС ЛАЙТ» (встановлена потужність – 88,92 кВт).

 

2. Переоформити ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові:

- КП «ТЕПЛОЕНЕРГО»;

- КП «БЕРДИЧІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

- КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

3. Переоформити КП «ТПТЕ» «ТЕПЛОТРАНС» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії на безстрокові.

 

4. Відмовити ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД» у анулюванні ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

5. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для субєктів господарювання.

 

6. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

7. Встановити тариф на виробництво теплової енергії для надання населенню послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Дарницька ТЕЦ)».

 

8. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

9. Скасувати тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Західна теплоенергетична група» у зв’язку із анулюванням ліцензій.

 

10. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на квітень 2017 року.

 

11. Погодитися з рішенням Ради ОРЕ від 22 березня 2017 року (підпункт 6.1 протоколу № 5) щодо залучення ДП «Енергоринок» в АТ «Ощадбанк» кредитних коштів, з подальшим перерахуванням цих коштів 31 березня 2017 року ПАТ «ДТЕК Західенерго» та ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» як оплату товарної продукції квітня – травня 2017 року.

 

12. Погодитися з рішенням Ради ОРЕ від 22 березня 2017 року (підпункт 6.3 протоколу № 5) та ДП «Енергоринок» надати 31 березня 2017 року авансовий платіж для ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», з терміном повернення цих коштів з 16 по 30 червня 2017 року.

 

13. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

14. Внести зміни до алгоритму розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині встановлення алгоритму перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

15. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на квітень 2017 року.

 

16. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 28 грудня 2011 року № 225 «Про ціну електричної енергії, яка переміщується між енергосистемами України та Російської Федерації в рамках надання аварійної допомоги».

 

17. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 листопада 2016 року № 1987 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Польща».

 

18. Погодитися з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 березня 2017 року (підпункти 6.5 та 6.7 протоколу № 5) щодо встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштами.

 

19. Визнати такими, що втратили чинність, деякі постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 грудня 2011 року № 251 «Про затвердження величини інвестиційної складової тарифу ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

20. Затвердити відповідні від’ємні платежі ТОВ «ДТЕК Східенерго», ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «ДТЕК Західенерго», ПАТ «Донбасенерго» та передбачити їх нарахування на період 36 місяців рівними частинами починаючи з 01 квітня 2017 року.

 

21. Передбачити нарахування залишку затвердженої величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України по проектах реконструкції енергоблоків № 4 Зуївської ТЕС ТОВ «ДТЕК Східенерго», № 12 Старобешівської ТЕС, № 13 Старобешівської ТЕС ПАТ «Донбасенерго» до кінця 2017 року.

 

22. Відновити нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 10 Бурштинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго».

 

23. Відновити нарахування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 1 Криворізької ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго».

 

24. Здійснити ДП «Енергоринок» перерахування коштів ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» за відпущену у березні 2017 року електричну енергію шляхом наближення оплати товарної продукції березня 2017 року.

 

25. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 вересня 2016 року № 1499 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

26. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 червня 2016 року № 897 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРВОНОГРАДВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

27. Внести зміни до розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 35-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України»;

- «Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП - «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» щодо схвалення тарифів на теплову енергію для потреб населення та послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ».

 

30. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257»;

- «Про щорічне забезпечення споживачів ключовою інформацією про послуги у сферах енергетики та комунальних послуг»;

- «Про затвердження Змін до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж»;

- «Про внесення змін та доповнень до постанови НКРЕКП від 26 січня 2017 року № 81»;

- «Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році»;

- «Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».

 

31. Продовжити розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2493».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux