Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.10.2015

Результат засідання за 29 жовтня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 жовтня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 238 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ» (встановлена потужність – 1,376 Гкал/год);

ТОВ «Компанія АДЕП» (встановлена потужність – 0,828 Гкал/год);

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА «БІОТЕХНОЛОДЖІ» (встановлена потужність – 0,344 Гкал/год).

 

3. Видати ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами(річний обсяг транспортування – 96,66 тис. Гкал), виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 225,9 Гкал/год) та постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 96,66 тис. Гкал).

 

4. Видані ТДВ «ШАХТА «БІЛОЗЕРСЬКА» ліцензії вважаються такими, що продовжили свою дію на період проведення антитерористичної операції.

 

5. Анулювати ТОВ «БРОК-ЕНЕРГІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та постачання теплової енергії.

 

6. Розширити ПАТ «КИЇВГАЗ» територію ліцензованої діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ на територію с. Хотів, с. Новосілки, с. Гатне, с. Козин та с. Чабани Київської області.

 

7. Встановити ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» тарифи на 2015 рік на:

- відпуск електричної енергії;

- виробництво теплової енергії, що використовуються для виробництва та надання населенню з опалення та гарячого водопостачання;

- теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів;

- послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для потреб населення;

- послуги з гарячого водопостачання для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, інших споживачів.

 

8. Скоригувати ТОВ «Газовик» тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами, у зв’язку із розширенням території провадження господарської діяльності з розподілу газу.

 

9. Скоригувати тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

10. Скоригувати тарифи на теплову енергію та послугу з гарячого водопостачання для категорії споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі (крім населення)».

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПФ «КАТАРХ»;

ТОВ «Чугуївський завод паливної апаратури»;

ФОП ДЕНИСЕНКО КОСТЯНТИН ІВАНОВИЧ.

 

12. Встановити ОКП «Донецьктеплокомуненерго» та Володимир-Волинське ПТМ «Володимир-Волинськтеплокомуненерго» тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб: управителів багатоквартирних будинків за відсутності рушникосушильників, бюджетних установ, інших споживачів (крім населення).

 

13. Скасувати встановлені Філії «Переяслав-Хмельницьктепломережа» КП КОР «Київська регіональна комунальна компанія» тарифи на теплову енергію в зв’язку з анулюванням ліцензії.

 

14. Схвалити КП «Костопількомуненергія» інвестиційну програму на 2015 рік.

 

15. Схвалити КП «Харківські теплові мережі» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

16. Зобов’язати КП «Харківські теплові мережі» в місячний термін подати до НКРЕКП зміни до інвестиційної програми підприємства на 2016 рік.

 

17. Накласти штраф на КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Накласти штраф на Кузнецовське міське комунальне підприємство та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами і постачання теплової енергії та з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

19. Накласти штраф на Мукачівське МКП «Мукачівводоканал» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

20. Накласти штраф на ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» та надалі недопускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

21. Застерегти ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

22. Застерегти ПАТ по газопостачанню та газифікації «Маріупольгаз» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

23. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на листопад 2015 року.

 

24. Підтримати План-графік впровадження нової моделі ринку електричної енергії та рекомендувати ДП «НЕК «Укренерго» та ДП «Енергоринок» забезпечити своєчасне виконання його заходів.

 

25. Рекомендувати постачальникам природного газу, які постачають природний газ побутовим споживачам, доповнити письмове попередження про відключення споживача від газопостачання у разі неоплати наданих послуг інформацією про можливість оформлення житлової субсидії із запрошенням до відповідного органу соціального захисту населення, а також не допускати до прийняття відповідного рішення органом соціального захисту відключення від газопостачання споживачів, які подали необхідні документи для оформлення субсидії.

 

26. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Правил користування електричною енергією для населення»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 року № 565»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення»;

- постанови НКРЕКП «Про затвердження Методології визначення плати за приєднання до газотранспортної або газорозподільної системи.

 

28. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»;

- «Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

 

29. Внести зміни до додатка 1 до постанови НКРЕКП від 24.09.2015 № 2383.

 

30. Визнати такими, що втратили чинність, постанови НКРЕКП від 31.01.2015 № 149 «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «Брок-Енергія» та від 19.03.2015 № 852 «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2015 року № 149».

 

31. Перенести розгляд питань про:

- скасування тарифів на теплову енергію та послугу з гарячого водопостачання для категорії споживачів «релігійні організації»;

- прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26 липня 2013 року № 1029».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux