Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.09.2021

Результат засідання за 29 вересня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 вересня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗІНТЕР»;

ПАТ «ЕК «БАРВІНОК»;

ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «ЕР»;

ТОВ «МІДАС ХОЛДИНГ»;

ПРАТ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ АЗОТ»;

ТОВ «УЕСК».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕК «Південна»;

ТОВ «ЕНЕРГО ХОЛД ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ»;

ТОВ «ЕЦ»;

ТОВ «СЕ Трейдінг»;

ТОВ «УЕСК».

Зняти з розгляду питання про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу для КП «НІКОПОЛЬВОДОКАНАЛ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «ПАВЕР ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «ТРЕЙД ІНВЕСТ СИСТЕМ».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ліцензіату ТОВ «СОЛАР М».

 

5. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНРАЙС ЛОГИСТИКС» на підставі заяви ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 серпня 2019 року № 1783.

 

6. Зупинити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, на підставі заяви ліцензіата строком до 31 березня 2022 року (включно).

 

7. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 13 жовтня 2020 року № 1906 (зміна найменування).

 

8. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 07 травня 2019 року № 668 «Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГАЗСЕРВІСТРЕЙД», ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛУШНС», ТОВ «ЕНЕРГО-ВЕСТА», ТОВ «КАМЕЛІЯ-PR», ТОВ «ОПІ».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення».

 

10. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02.06.2021 № 901.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 березня 2021 року № 532» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 лютого 2021 року № 139» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 – 2025 роки».

 

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Методики розрахунку тарифу на послуги постачальника «останньої надії».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку визначення витрат на оплату праці, які враховуються у тарифах на послуги з розподілу електричної енергії, передачі електричної енергії, диспетчерського (оперативно технологічного) управління, послуги постачальника універсальних послуг, виробництво теплової та виробництво електричної енергії».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2353» (щодо перегляду (перерозподілу) структури тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «Укренерго» з 01.11.2021).

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2354» (щодо перегляду (перерозподілу) структури тарифу на послуги з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління НЕК «Укренерго» з 01.11.2021).

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2267» (щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ЗМК «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»).

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП щодо внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2738 (зміна тарифів на виробництво теплової енергії ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»).

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки  газорозподільного підприємства АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу».

 

26. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 жовтня 2021 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2021 року).

 

27. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФЕС СТРАБИЧОВО 1» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

28. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

29. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

30. Застерегти АТ «ОДЕСАГАЗ» щодо недопущення надалі порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

 

31. Прийняти рішення щодо порушень вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу для:

ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»;

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ»;

ПАТ «НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС − ГАЛИЧИНА».

 

32. Накласти штраф на ПрАТ «ВК «УКРНАФТОБУРІННЯ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

33. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІНЕНЕРДЖИ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 серпня 2019 року № 1652.

 

34. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕХ ПРОМ ГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, видану відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 березня 2019 року № 435.

 

35. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 14 квітня 2021 року № 651 («Про накладення штрафу на ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

 

36. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 09 червня 2021 року № 962 («Про накладення штрафу на ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання»).

 

37. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

38. Провести позапланові виїзні перевірки з розподілу електричної енергії:

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

39. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

 

40. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

 

41. Збільшити строки проведення планових перевірок ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу.

 

42. Збільшити строк проведення планової перевірки ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ» з виробництва теплової енергії.

 

43. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» з виробництва електричної енергії.

 

44. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» з виробництва теплової енергії.

 

45. Збільшити строки проведення перевірок:

ДП «ГАЗПОСТАЧ» ТОВ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ» (планова перевірка);

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» (планова перевірка);

ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (планова перевірка);

ТОВ «ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ» (позапланова перевірка).

 

46. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ПрАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» та ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ».

 

47. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

48. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення Змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 642».

 

49. Унести зміни до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

50. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

51. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

52. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

 

53. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 травня 2021 року № 853 «Про доступ до пропускної спроможності міждержавних перетинів».

 

54. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux