Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.09.2016

Результат засідання за 29 вересня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 вересня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «КОМЕРЦБУДПЛАСТ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 3,12 МВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «ТЕПЛА ОСЕЛЯ-57» (встановлена потужність – 1,032 Гкал/год);

ТОВ «ВІННИЦЯ-ОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 3,234 Гкал/год);

ТОВ «ВІННИЦЯ-ТЕПЛОЕНЕРГО» (встановлена потужність – 4,8 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТЕР ЕНЕРДЖІ-ЧЕРКАСИ» (встановлена потужність – 0,946 Гкал/год);

ТОВ «ЧОРНОБАЙ-ТЕПЛО» (встановлена потужність – 0,836 Гкал/год);

КП «ТЕПЛОСЕРВІС» ГОРОДЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (встановлена потужність – 0,344 Гкал/год).

 

3. Встановити ДП «НАЕК «Енергоатом» тарифи на електричну і теплову енергію, що виробляється АЕС, та схвалити інвестиційну програму на 2016 рік.

 

4. Скоригувати тарифи на виробництво електричної та теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

5. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

6. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

7. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «ЮРВИН»;

- ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД»;

- ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-МЕЛІТОПОЛЬ»;

- ТОВ «ЗАХІДТЕПЛО»;

- ТОВ «ТЕПЛОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ»;

- ТОВ «РАВА-РУСЬКА ТЕПЛОСТАНЦІЯ»;

- ТОВ «УКРТЕПЛО МИКОЛАЇВ».

 

8. Погодити використання додаткового отриманого доходу та спрямувати його протягом поточного року, для забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2016/2017 рр., на виконання додаткових (не передбачених діючим тарифом) ремонтних робіт у 2016 році.

 

9. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення:

- КП «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради;

- ТОВ «НіжинТеплоМережі»;

- КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради»;

- ПАТ «Донбасенерго» СО Словянська ТЕС;

- КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

 

10. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води:

- КП «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради;

- ТОВ «НіжинТеплоМережі»;

- КП «Тепломережа» Вугледарської міської ради»;

- ПАТ «Донбасенерго» СО Словянська ТЕС;

- КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

 

11. Встановити тарифи на комунальні послуги з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків:

- КП «Коменергосервіс» Дніпропетровської міської ради;

- ТОВ «НіжинТеплоМережі».

 

11. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

- Комунальному підприємству «Харківводоканал»; 

- Комунальному підприємству «Чугуїввода»;

- Комунальному підприємству «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради Харківської області;

- Комунальному підприємству Харківської районної ради «Комуненерго».

 

12. Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

- Комунальному підприємству «Харківводоканал»;

- Комунальному підприємству «Чугуїввода»;

- Комунальному підприємству «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради Харківської області.

 

13. Схвалити ПАТ «Укргідроенерго» зміни до інвестиційної програми на 2016 рік.

 

14. Сформувати інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатів з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

15. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «КИЇВОБЛГАЗ» та попередити щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «ЗАПОРІЖГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

17. Накласти штраф на Комунальне підприємство «Харківські теплові мережі» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних та поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

19. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2016 року.

 

20. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанов НКРЕКП:

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифів для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами»;

- «Про застосування стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами»;

- «Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу та тарифу на передачу електричної енергії від здійснення діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- «Про встановлення параметрів  регулювання, що мають довгостроковий строк дії для цілей стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами»;

- «Про затвердження Порядку розподілу активів, витрат та доходів між видами діяльності ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об'єднаною енергетичною системою України»;

- «Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу та тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об'єднаною енергетичною системою України»;

- «Про затвердження Змін до правил користування електричною енергією».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» щодо тарифів на теплову енергію для потреб населення і комунальні послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення і управителів багатоквартирних будинків, для таких підприємств:

- МКП «Одеська ТЕЦ № 2»;

- ПрАТ «Енергія».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux