Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.01.2019

Результат засідання за 29 січня 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 січня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ПАТ «НПК-ГАЛИЧИНА»;

ТОВ «ЦКГ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГАНСЬКА СЕС»;

ТОВ «ІНСОЛАР»

ТОВ «САНБІЛД»;

ТОВ «ТАРУТИНСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ-ПІДПРИЄМСТВУ «АВІС»;

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКЕ ПАТ «ГІПСОВИК»

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;

ПРАТ «НИЖНЬОДНІСТРОВСЬКА ГЕС»;

ТОВ «СОЛАГРО ТРЕЙД»;

ТОВ ФІРМІ «ТЕХНОВА»;

ТОВ «ТАС ЕНЕРГІЯ КРАЇНИ»;

ТОВ «ТРАСТЕНЕРГОАЛЬЯНС».

 

4. Відмовити у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПГС-ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ТЕП».

 

5. Внести зміни даних, які були зазначені в документах, що додавалися до заяв про отримання ліцензій з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ»;

ТОВ «ГІДРО ПЛЮС»;

ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА»;

ТОВ «НВЦ «ПРОМІНЬ».

 

6. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання згідно з ліцензією на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕВД»;

ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ»;

ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО».

 

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ІФ ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ВІННИЦЬКА ПТАХОФАБРИКА»;

ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО»;

ТОВ «УТЕК».

 

8. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на лютий 2019 року.

 

9. Підписати Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, додаткові угоди до Договорів про субкредитування про використання Позики, що надається Україні Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 8387-UA від 26 травня 2014 року (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України») та № TF016327 від 26 травня 2014 року (діючим в якості виконавця від імені Фонду чистих технологій) (Угода про позику «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України»).

 

10. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2019 рік.

 

11. Накласти штраф на ПАТ «УКРНАФТА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.01.2019).

 

12. Анулювати ТОВ «ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ІНДУСТРІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

13. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САМБІРСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ-2» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з виробництва електричної енергії. 

 

14. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

15. Провести позапланові перевірки:

ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 21 листопада 2013 року № 1467» (Порядок фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (м. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

ПАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

КП СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем):

ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (м. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

МКП «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ»;

КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

КП СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП щодо схвалення Інвестиційної програми на 2019 рік МКП «Хмельницьктеплокомуненерго», що провадить господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГАНСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НАУКОВО-ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОМІНЬ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГАНСЬКА СЕС» (СЕС «Ганська»), ТОВ «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮВАЛЬНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ «АЛЬТЕРНАТИВА» (СЕС «Молодіжне»), ТОВ «НАУКОВО-ВИПРОБУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР «ПРОМІНЬ» (СЕС «Спортивна»), ТОВ «ЕКОТЕХНІК ВЕЛИКА ДОБРОНЬ» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Велика Добронь, урочище «Фегердомб»)).

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТАРВОЙТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»), ТОВ «СТАРВОЙТ» (СЕС «Таборівка»), ТОВ «БОРИСЛАВСЬКА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ» (СЕС Львівська обл., м. Борислав, вул. Дрогобицька), ТОВ «ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ» (2 черга 2 пускового комплексу СЕС Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, с. Миньківці, вул. Молодіжна, 42), ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» (2 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Виноградівська сільська рада (за межами населеного пункту)), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ЗАХІД» (2 черга СЕС Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Кривачинці (за межами насаленого пункту)).

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) постачальників універсальних послуг у лютому 2019 року».

 

24. Перенести розгляд питань про:

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

алгоритм розподілу коштів на лютий 2019 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодав

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux