Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.01.2015

Результат засідання за 29 січня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 січня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 80 млн. кВт×год).

 

2. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії (встановлена теплова потужність – 4,515 Гкал/год; встановлена електрична потужність – 5 МВт).

 

3. Видати КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РІВНЕРАЙКОМУНЕНЕРГІЯ» РІВНЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,335 Гкал/год).

 

4. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВНГ ГРУП» ліцензії на право провадження господарської діяльності з:

- виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 0,43 Гкал/год);

- постачання теплової енергії (річний обсяг постачання – 1811,33 Гкал).

 

5. Видати ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» дублікат ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

6. Видати ФОП БОНДАРЕНКУ ОЛЕКСАНДРУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

7. Переоформити ТОВ «ГАЗОЙЛПЕТРОЛЕУМ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

8. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ ЕКСПЕРТИЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

9. Анулювати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІОРЕСУРС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

10. Залишити без розгляду заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІЗИНГОВА ТОРГОВА КОМПАНІЯ «ЕЛЄКТРУМ» на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

11. Встановити:

граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів;

граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання;

ціну на природний газ для потреб релігійних організацій.

 

12. Встановити КП «Жовкватеплоенерго» тариф на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

13. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

КП «Маріупольське ВУВКГ»;

КП «Нікопольське ВУВКГ»;

ПрАТ «Енергоресурси»;

КП «Рубіжанське ВУВКГ» Рубіжанської міської ради;

КП «Вінницяоблводоканал»;

ТзОВ «Енергія – Новий Розділ».

 

14. Схвалити КП «Тернопільводоканал» Інвестиційну програму на 2015 рік.

 

15. Погодити договір про купівлю-продаж електричної енергії між ДП «Енергоринок» та ТОВ «Еко-Оптіма».

 

16. Затвердити Зміну до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

17. Внести зміни до деяких постанов НКРЕКП.

 

18. Скасувати постанову НКРЕКП від 06 листопада 2014 року № 261 «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «НВО «Екотех».

 

19. Затвердити на лютий 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

20. Продовжити розгляд питань про:

- видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКА ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом;

- продовження розгляду питання про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок;

- встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію;

- встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії;

- встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії;

- затвердження Зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік;

- інвестиційну складову по деяких проектах реконструкції енергоблоків ГК ТЕС, які реалізуються в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р «Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей у період до 2020 року».

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux