Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.08.2017

Результат засідання за 29 серпня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання (яке було заплановане на 17 серпня), на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ЕК «ЕНЕРГОМАКС» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

- ТОВ «ЕНЕРСВІТ»;

- ТОВ «МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

- ТОВ «ЕНЕРГУМ».

 

3. Схвалити інвестиційні програми на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:

- КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

- КП «Міськтепловоденергія» м. Кам’янець-Подільський).

 

4. Накласти штраф на ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (з більш детальною інформацією можна ознайомитися в матеріалах засідання за 17.08.2017).

 

5. Накласти штраф на ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (Ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (з більш детальною інформацією можна ознайомитися в матеріалах засідання за 17.08.2017).

 

6. Накласти штраф на ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії (з більш детальною інформацією можна ознайомитися в матеріалах засідання за 17.08.2017).

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2016 року № 2156» щодо перегляду тарифу на відпуск електричної та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях, та внесення змін до Інвестиційної програми ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2017 рік з 01 жовтня 2017 року.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2017 року);

- «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2017 року).

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Кривбасводоканал»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Кривбасводоканал».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

- КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

- Державне міське підприємство «Івано-Франківськтеплокомуненерго».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатам з централізованого водопостачання та водовідведення:

- КП «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

- КП «Кривбасводоканал»;

- КП «БАХМУТ-ВОДА».

 

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Правил врегулювання спорів, які виникають між суб’єктами господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг»;

- «Про затвердження змін до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води»;

- «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання».

- «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води»;

- «Про затвердження змін до Порядку формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання»;

- «Про затвердження змін до Процедури встановлення тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про скасування постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 січня 2017 року № 148»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від постачання електроенергії населенню»;

- «Про внесення змін до Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами».

 

14. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 31 липня 2017 року № 982 «Про алгоритм перерахування коштів на серпень 2017 року».

 

15. Зняти з розгляду питання про:

- порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (Ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії  ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

- результати позапланової виїзної перевірки виконання ПАТ "КИЇВЕНЕРГО» рішення НКРЕКП, а саме постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 471 «Про накладення штрафу на ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за ухилення від виконання рішення НКРЕКП та необхідність виконання постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2453».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux