Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.08.2017

Результат засідання за 29 серпня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 серпня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ПРАТ «ГНІДАВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ЮНІВЕРС ГАЗ»;

- ТОВ «ОО «ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ»;

- ТОВ «ОО «ГАВАНЬ»;

- ТОВ «БФ «ТРАНСОЙЛ»;

- ТОВ «МІЖРІЧЧЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

- ТОВ «ОО «ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ»;

- ТОВ «МІЖРІЧЧЯ»;

- ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО»;

- ТОВ «КМТ-ЕНЕРГІЯ»;

- ТОВ «ЛУКРО ПЛЮС»;

- ПРАТ «ХАРКІВСЬКА БІСКВІТНА ФАБРИКА»;

- ТОВ «АКВАТЕХ»;

- ТЗОВ «ДП ГІРПРОМЕНЕРГО»;

- ТОВ «ЕНЕКО».

 

3. Відмовити ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

4. Анулювати КВП «ТЕ» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ» ліцензії на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та постачання теплової енергії.

 

5. Схвалити ПАТ «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» зміни до інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

6. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОРІЛЬ-ЛІДЕР» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії. 

 

7. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПРАЙМВУД» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

9. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРООБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з передачі електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

10. Застерегти ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії та зобов’язати їх усунути.

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 17 вересня 2015 року № 2316 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2016 року № 1435 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

13. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 06 жовтня 2016 року № 28-р «Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП «Про встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії»:

- ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС»;

- ТОВ «САЙЕНС ІННОВЕЙШН ПРОДАКШН».

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС).

 

16. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863» (щодо встановлення «зеленого» тарифу:

- ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС» (Енергетичні поля СЕС Терновиця 2 та 4);

- ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС);

- ТОВ «САЙЕНС ІННОВЕЙШН ПРОДАКШН» (ГЕС на р. Случ Житомирська обл., Баранівський р-н, м. Баранівка за межами населеного пункту).

 

17. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Порядку складання та ведення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, реєстру суб'єктів природних монополій»;

- «Про внесення змін до Порядку розрахунку середньої закупівельної ціни на електричну енергію ліцензіатами з постачання електричної енергії за регульованим тарифом».

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про врахування ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» сум дотацій для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що проживають/розміщені в зоні проведення антитерористичної операції»;

- «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у вересні 2017 року».

- «Про скасування постанови НКРЕКП від 08 серпня 2017 року № 1009»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України» (Ліцензійні умови з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом).

 

19. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1272 «Щодо продовження дії ліцензії на виробництво електричної енергії, виданих ЗЕА «НОВОСВІТ» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНО-ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ «ЕДЕЛЬВЕЙС».

 

20. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 20 жовтня 2016 року № 1855 «Про видачу ліцензій з виробництва електричної енергії ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО» та ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux