Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.08.2016

Результат засідання за 29 серпня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 серпня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК» (встановлена потужність – 69,16 кВт);

- ТОВ «БУМЕНЕРГО» (встановлена потужність – 146 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ТОВ «ТЕПЛОДАР +» (встановлена потужність – 0,516 Гкал/год);

- ТОВ «ТЕПЛО БЕРЕЗАНІ» (встановлена потужність – 12,13 Гкал/год);

- ПП «КАПІТАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО І РЕМОНТ» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год).

 

3. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії для ТЕЦ.

 

4. Встановити ТОВ «Агромонтажник» «зелений» тариф на відпуск електричної енергії.

 

5. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» та надалі не допускати порушень Ліцензійних умов з передачі електроенергії та Ліцензійних умов з постачання електроенергії, а також ухилення від виконання рішень Комісії.

 

6. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ МІСТА ОДЕСИ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії.

 

7. Попередити ДОЧІРНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ГАЗ МЕЛІТОПОЛЯ» ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ» щодо необхідності усунення до 31.12.2016 порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати порушення зазначених Ліцензійних умов.

 

8. Зобов’язати ЛЬВІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЗАЛІЗНИЧНЕТЕПЛОЕНЕРГО» до 01.11.2016 довиконати заходи, передбачені інвестиційною програмою 2015 року та надати до НКРЕКП звіт про їх виконання.

 

9. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» щодо не допущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, а також ухилення від виконання рішень Комісії.

 

10. Внести зміну до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання».

 

12. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для субєктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання українського виробництва».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux