Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.11.2022

Результат засідання за 29 листопада 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 листопада 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АСТАТ ЕНЕРДЖІ»;

ТзОВ «ДіСіЕм Енерджі»;

ТОВ «ЕМА СОЛЮШЕНЗ»;

ТОВ «ЛНГ ЕНЕРГІЯ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «АЛЬТАІР ПІВІ»;

ТОВ «ВЕЛИЧКІВСЬКА СОЛАР».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕЛ-ЕНЕРГО»;

ТОВ «ГЛОБАЛ ЕНЕРГІЯ»;

ТзОВ «ДіСіЕм Енерджі»;

ТОВ «МЕТАЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ТОЛК ВЕЗ».

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ПУЛЬС»;

ТОВ «РЕСУРС ЕНЕРГОТРЕЙДІНГ».

5. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 350.

6. Перенести розгляд питання про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

7. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційних програм на 2022 рік:

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2022 рік».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352».

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи на 2022 – 2031 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ «Оператор газотранспортної системи України».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про затвердження Планів розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ДНІПРОГАЗ»;

АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

Т «КИЇВОБЛГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

АТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

АТ «ОДЕСАГАЗ»;

АТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

АТ «РІВНЕГАЗ»;

ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ»;

АТ «ТИСМЕНИЦЯГАЗ»;

ПРАТ «УМАНЬГАЗ»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

АТ «ЧЕРКАСИГАЗ»;

АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

ПРАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ТЗОВ «СПЕКТРГАЗ».

12. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2022 – 2031 роки газорозподільних підприємств:

АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

АТ «ДНІПРОГАЗ»;

АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

АТ «ОДЕСАГАЗ».

13. Прийняти постанови НКРЕКП про включення ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ», ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛУБНИГАЗ», ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ», ПРАТ «ГАДЯЧГАЗ» до Реєстру підприємств, які беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості суб`єктів ринку природного газу.

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

15. Накласти штраф на АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.11.2022).

16. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

17. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

18. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ».

19. Прийняти постанову НКРЕКП «Про початок розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії, ознаки яких містяться в діях ТОВ «Д.ТРЕЙДІНГ», АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО», АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» та провести розслідування порушень законодавства на ринку електричної енергії за період з 01 серпня 2022 року по 30 вересня 2022 року.

20. Перенести розгляд питання про внесення змін до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2022 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2971.

21. Перенести розгляд питання про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН».

22. Перенести розгляд питання про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2022 року № 1235» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН» (СЕС Дніпропетровська обл. (інформація з обмеженим доступом)).

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КОСТАНЗА».

24. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

25. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

26. Унести зміни до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

27. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Методики формування цін на допоміжні послуги».

29. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП про внесення зміни до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2020 рік (перенесено з 23.11.2022).

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженням, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux