Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.12.2016

Результат засідання за 29 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «ТАЛАНТ-СОЛАР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 1,134 МВт).

 

2. Видати ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення.

 

3. Переоформити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, на безстрокову.

 

4. Переоформити ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДОНБАСЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії, на безстрокову.

 

5. Переоформити ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, на безстрокову.

 

6. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «БУЧАЦКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ЛАНІВЕЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ЗБАРАЖСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ХОРОСКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «БОРШІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «КОЗІВЗЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

7. Встановити «зелений» тариф на електричну енергію:

- ТОВ «СОЛАР ДЖЕНЕРЕЙШН»;

- ТОВ «САН ЕНЕРГО».

 

8. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

9. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких перевищує 10 МВт.

 

10. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

11. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

12. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ ліцензіатам НКРЕКП.

 

13. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ ліцензіатам НКРЕКП.

 

14. Схвалити інвестиційні програми для 11 ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

15. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2017 рік:

- ПАТ «Київенерго»;

- ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

16. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2016 рік ліцензіатам у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

- ТОВ «Білоцерківвода»;

- КП «Чернігівводоканал».

 

17. Накласти штрафи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КИЇВЕНЕРГО» за порушення:

- Ліцензійних умов з передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

- Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами постачання теплової енергії.

 

18. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «ЧЕРКАСИГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та надалі не допускати зазначені порушення.

 

19. Накласти штраф на Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «ЛЬВІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та надалі не допускати зазначені порушення.

 

20. Застерегти ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

21. Застерегти ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНД ПАУЕР» щодо недопущення надалі порушень Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

22. Попередити Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати зазначені порушення.

 

23. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на січень 2017 року.

 

24. Погодити підписання субкредитних договорів в межах «Другого проекту розвитку міської інфраструктури» між Міністерством фінансів України, Мінрегіоном України, Вінницькою міською радою, НКРЕКП та КП «Вінницяоблводоканал».

 

25. Встановити алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

26. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на січень 2017 року.

 

27. Перерахувати кошти виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» з метою збільшення рівня оплати товарної продукції грудня 2016 року.

 

28. Встановити алгоритм розподілу коштів, які надходять під час проведення розрахунків за спожиту електричну енергію, шляхом прийняття постанов НКРЕКП «Про перерахування коштів», «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2015 року № 3247», «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2016 року № 1669», відповідно до наданих проектів постанови (продовження питання від 28.12.2016).

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП з ознаками регуляторних актів:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів»;

- «Про затвердження Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифу на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках»;

- «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради та ПАТ «Укртранснафта»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради та ПАТ «Укртранснафта».

 

31. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 січня 2010 року № 10» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом).

 

32. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2852 «Про накладення штрафу на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

33. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 листопад 2016 року № 1987 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Польща».

 

34. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 28 грудня 2011 року № 225 «Про ціну електричної енергії, яка переміщується між енергосистемами України та Російської Федерації в рамках надання аварійної допомоги».

 

35. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 січня 2013 року № 66 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Білорусь на 2016 рік».

 

36. Зняти з розгляду питання про схвалення інвестиційної програми та встановлення тарифу на виробництво теплової енергії для ПАТ «Київенерго» (філіал «Завод Енергія») на 2017 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux