Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.12.2015

Результат засідання за 29 грудня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 грудня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТРІА» (встановлена потужність –2,115 Гкал/год);

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ЕСКО Україна» (встановлена потужність –0,43 Гкал/год);

ТОВ «УКРТЕПЛОБУДІНВЕСТ» (встановлена потужність –3,612 Гкал/год).

 

2. Видати ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (річний обсяг водопостачання: 16128423 м3; річний обсяг водовідведення: 9543807 м3).

 

3. Встановити структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2016 рік.

 

4. Встановити ПАТ «Укргідроенерго» тариф на відпуск електричної енергії на 2016 рік.

 

5. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії, що виробляється Ташлицькою ГАЕС та Олександрівською ГЕС ДП «НАЕК «Енергоатом» на 2016 рік.

 

6. Встановити ДП «НАЕК «Енергоатом» тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АЕС на 2016 рік.

 

7. Встановити:

- тарифи на послуги розподілу природного газу (на транспортування природного газу розподільними трубопроводами) для газорозподільних підприємств у зв’язку з оптимізацією їх структур;

- розрахунковий середньозважений тариф на транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз»;

- загальний тариф на транспортування природного газу;

- середньозважений тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами.

 

8. Встановити ПАТ «Укртрансгаз» тарифи на послуги транспортування природного газу транскордонними газопроводами для точок входу та точок виходу.

 

9. Встановити «зелені» тарифи:

ТзОВ «КупинГідро»;

ІІ черзі ТОВ «АТЛАС ЕНЕРДЖІ».

 

10. Встановити «зелені» тарифи на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

11. Встановити «зелені» тарифи для приватних домогосподарств.

 

12. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ПП «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «УКРТЕПЛО СУМИ»;

ТОВ «САН ПАРК»;

ТОВ «БІОАЛЬТЕРНАТИВА»;

ТОВ «АЛЬТЕРЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ-К»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ»;

ТОВ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ЛЬВІВ».

 

13. Залишити без розгляду заяву ТОВ «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ-2012» про встановлення тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

14. Встановити Філіалу «Завод «Енергія» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» тариф на виробництво теплової енергії.

 

15. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, за категоріями споживачів ліцензіатам: 

КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

ПАТ «Київенерго»;

КП «Бердичівтеплоенерго»;

КП «Теплокомуненерго» Олександрійської міської ради;

Відокремлений підрозділ «Придніпровська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»;

Відокремлений підрозділ «Криворізька теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»;

Відокремлений підрозділ «Ладижинська теплова електрична станція» ПАТ «ДТЕК Західенерго»;

Відокремлений підрозділ «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго»;

ТОВ «Експлуатуюча організація «Голосієво»;

ТОВ «Управляюча компанія «Юкрейніан сіті сервіс»;

ПрАТ «Теплоенергетичний центр Роганського промвузла»;

ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» (на територіях деяких населених пунктів).

 

16. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі» для окремих ліцензіатів Комісії. 

 

17. Встановити тарифи на теплову енергію та на послугу з централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі» для окремих ліцензіатів Комісії. 

 

18. Встановити тарифи на комунальну послугу з централізованого постачання гарячої води для категорії споживачів «населення» для окремих ліцензіатів Комісії. 

 

19. Встановити КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорії споживачів «населення». 

 

20. Встановити ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» тарифи на послугу з централізованого опалення для категорії споживачів «населення».

 

21. Скасувати КП Сокальської міської ради «Сокальтеплокомуненерго» тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

 

22. Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем):

КП «Лозоваводоканал» Лозівської міської ради Харківської області;

КВП «Краматорський водоканал».

 

23. Встановити КП «Марганецьке виробниче управління водопровідно-каналізаційногоо господарства» Дніпропетровської обласної ради тариф на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

24. Схвалити ДП «НЕК «Укренерго» інвестиційну програму на 2016 рік.

 

25. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2015 рік з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Луцькводоканал»;

КВП «Краматорський водоканал»;

Філія «Інфоксводоканал» ТОВ «Інфокс».

 

26. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів – постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортних систем та внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2494»;

- «Про затвердження Порядку ринкового формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається споживачам»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868»;

- «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ТОВ «Інфокс» (Філія «Інфоксводоканал»)»;

«Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Водопостачання та каналізація» (м. Южне)».


29. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про застосування стимулюючого регулювання у сфері транспортування природного газу для ПАТ «Укртрансгаз»;

- «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання для ПАТ «Укртрансгаз»;

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

 

30. Перенести розгляд питань про:

- встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, за категоріями споживачів ліцензіатам: КП теплових мереж «Криворіжтепломережа» та ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

- встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ЗАХІДТЕПЛО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux