Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.03.2019

Результат засідання за 29 березня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 березня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

АТ «ОПЗ»;

ТОВ НПКФ «ПАЛЕКС»;

ТОВ «НАФТОГАЗБУРІННЯ»;

ТОВ «СХІДГАЗ ТРЕЙД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ ВП «АКВАТОН»;

ТОВ «ЕПК «ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «ЄВРО КОНСАЛТИНГ ГРУП»;

ТОВ «СОЦІАЛЬНИЙ ОПЕРАТОР»;

ТОВ «ТЕХ ПРОМ ГАЗ»;

ТОВ «ТК «ЕНЕРГОІМПЕКС»;

ТОВ «ЧИСТА ЕНЕРГІЯ 2016».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ДИМЕРКА-СОЛАР»;

ТОВ «ДИМЕРСЬКА СЕС-2»;

ТОВ «ДИМЕРСЬКА СЕС-3»;

ТОВ «СТАНЦІЯ СОЛАР-СІЧ»;

ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО»;

ПП «НАЦПРОД».

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «СОЛЕН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК»;

ТОВ «Ю-М БГК».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «ЕНСОЛЬ»;

ТОВ «СОЛАР КВАНТ».

 

6. Схвалити інвестиційні програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО».

 

7. Схвалити ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» Інвестиційну програму з передачі електричної енергії на 2019 рік.

 

8. Затвердити Звіт про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2018 році.

 

9. Накласти штраф на ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

10. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

11. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

12. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЛЬВІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

13. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу позапланової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

14. Накласти штраф на ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу планової перевірки (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 29.03.2019).

 

15. Застерегти ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» щодо недопущення надалі порушень ліцензійних умов з постачання електричної енергії.

 

16. Застерегти АТ «ДНІПРОАЗОТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

17. Вимоги постанови НКРЕКП від 30 жовтня2018 року № 1324 «Застереження щодо недопущення надалі АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання» вважати такими, що виконані.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти рішень, що мають ознаки регуляторних актів, – постанов НКРЕКП:

«Про внесення змін до Правил ринку»;

«Про затвердження змін до постанови НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії» щодо приведення її у відповідність до Закону України «Про ринок електричної енергії» та щодо порядку складення актів про порушення та визначення необлікованої електричної енергії»;

«Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії» (постанова НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1388).

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» на 2019 рік».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОВІД ВІНД»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ-СВ» (CЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, Тийгласька сільська рада), ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «Вищеольчидаївська»), ТОВ «САНБІЛД» (СЕС «Афанасіївка»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС «Писарівка»), ПП «РУФ ПРОДЖЕКТ» (CЕС м. Львів, вул. Антенна, 8), ТОВ «ОВІД ВІНД» (ВЕС Одеська обл., Овідіопольський р-н, смт Овідіополь, за межами населених пунктів Овідіопольської селищної ради)).

 

21. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕС ФОТОН»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТА СОЛАР» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Калинівка, вул. Польова, № 4 (за межами населеного пункту), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ВУД» (СЕС «Новокондакове»), ТОВ «ВІТ ЕНЕРДЖІ «РІПНА» (СЕС «Ріпна Солар»), ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ» (2 – 5 пускові комплекси СЕС Хмельницька обл., м. Волочиськ, вул. Котляревського, 15), ТОВ «ФЕС ФОТОН» (СЕС м. Дніпро, вул. Будівельників, 43)).

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 квітня 2019 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 квітня 2019 року).

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282»;

«Про затвердження форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 червня 2018 року № 375».

 

24. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2019 рік.

 

25. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

26. Перенести на 2 квітня розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПРАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux