Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.10.2014

Результат засідання за 28 жовтня 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 жовтня 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 20 млн м3).

 

2.Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЗЕЛЕНА ТЕХНОЛОГІЯ» (встановлена потужність – 999 кВт).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом:

ТОВ «ЕНЕРГОТРЕЙД ГРУП» (річний обсяг постачання – 140 млн кВт·год);

ТОВ «ТРАНСЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (річний обсяг постачання – 650 млн кВт ·год).

 

4. Видати ТОВ «КИЇВ ГРІН ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії (встановлена потужність – 4,3 Гкал/год).

 

5. Переоформити ФІРМІ «Т.М.М.» ТОВ ліцензію на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

6. Установити «зелений» тариф на виробництво електричної енергії ПП «МПП «Латекс».

 

7. Визначити відповідність розміру місцевої складової біогазової енергетичної станції «Екоенергія Барвінок» ПП «МПП «Латекс» законодавчо встановленому розміру.

 

8. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік.

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП "Про затвердження  Порядку формування тарифів на транспортування природного газу магістральними трубопроводами територією України на основі тарифної системи "вхід/вихід" з урахуванням параметрів тарифоутворення, що мають довгостроковий період дії для цілей стимулюючого регулювання та забезпечення дотримання регуляторної норми доходу у сфері транспортування природного газу магістральними трубопроводами за системою регульованої бази інвестиційного капіталу".

 

10. Прийняти постанови  НКРЕКП:

- «Про затвердження Порядку відшкодування збитків, завданих газопостачальному або газорозподільному підприємству внаслідок порушення споживачем природного газу Правил надання населенню послуг з газопостачання, а також споживачеві природного газу внаслідок порушення газопостачальним або газорозподільним підприємством Правил надання населенню послуг з газопостачання»;

- «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України».

 

11. Затвердити ПАТ "Донбасенерго" додатковий  платіж на виконання урядового рішення на жовтень 2014 року.

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті НКРЕКП та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux