Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.05.2019

Результат засідання за 28 травня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 травня 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «УКРГАЗ ЕНЕРГО ПОСТАВКА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПРАТ «КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ»;

КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «НЕЙТРИН»;

ТОВ «ОЛІМПЕКС КУПЕ ІНТЕРНЕЙШНЛ»;

ТОВ «ПАУЕР ЕНЕРДЖІ ГРУП»;

ТОВ «ПРОМЕНЕРГО ДНІПРО»;

ТОВ «Т1 ТРЕЙДИНГ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КОРСУНЬ ЕКО ЕНЕРГО»;

ТОВ «НІК СТАР»;

ТОВ «ОСНОВА ЕНЕРГО»;

ТОВ «СОЛАР СКАЙЛАЙН»;

ТЗОВ  «ТЕРНОВИЦЯ СОЛАР»;

ТОВ «ЧАПЛИНКА-ІСКРА».

 

4. Видати нові ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та анулювати старі ліцензії з виробництва електричної енергії:

ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ»;

ТОВ «ДДТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»;

ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО»;

ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ»;

ТОВ «ЕКОТЕХНІК-НОВА УШИЦЯ»;

МПП «ЛАТЕКС»;

ТОВ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР»;

ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПЛЮС».

ПП «УКРЕЛЕКТРОБУД».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТЗОВ «ЕНЕРГІС-ПОДІЛЛЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ОС-НОВА».

 

6. Відмовити ПРАТ «ОРІЛЬ-ЛІДЕР» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Внести змін до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 854 (уточнення найменування юридичної особи).

 

8. Встановити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення:

КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ТАУН СЕРВІС»;

КП БМРКО «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП «БАХМУТ-ВОДА»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

МКП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА»;

КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

РОВ КП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 

9. Схвалити ПОКВПТГ «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» інвестиційну програму на 2019 рік.

 

10. Накласти штраф на ДПЕМ ПрАТ «АТОМСЕРВІС» за дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.05.2019).

 

11. Накласти штраф на ТОВ «ТИСАГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.05.2019).

 

12. Накласти штраф на ПРАТ «ТЕОФІПОЛЬСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД» за порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.05.2019).

 

13. Накласти штраф на КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення та зобов’язати до 1 вересня 2019 року усунути порушення підпункту 18 пункту 2.2 глави 2 Ліцензійних умов щодо надання послуг з централізованого водопостачання та/або водовідведення відповідно до умов договору, укладеного в установленому порядку.

 

14. Вимоги постанови НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 58 «Про накладення штрафу на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП та здійснення заходів державного регулювання» (зі змінами) вважати такими, що виконані.

 

15. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 57 «Про здійснення заходів державного регулювання до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

16. Встановити нормативи перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

17. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку здійснення процедури сертифікації оператора газотранспортної системи».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12.12.2018 № 1903» (щодо перегляду тарифу Ташлицької ГАЕС ДП «НАЕК «Енергоатом»).

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

 

21. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) постачальників універсальних послуг у червні 2019 року»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 11 грудня 2018 року № 1840» (щодо зміни назви ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»);

«Про затвердження Зміни до Кодексу газотранспортної системи» (щодо визначення фінансового забезпечення).

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА 1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНЕН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АСД ЛЕКС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕЙ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЛЕМБЕРГ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НЕМИРИНЦІ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОДГРІН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГО САН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПІВДЕННИЙ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ  «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПІВДЕННИЙ» (1 пусковий комплекс ВЕС «Ольвія-2»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕЛЕКТРА 1» (СЕС «Завалля»), ТОВ «ГРІНЕН» (СЕС «Грінен»), ТОВ «ТАВР ЕНЕРГО» (СЕС «Казанка»), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Енергопарк сонячних електростанцій»), ТОВ «АСД ЛЕКС» (СЕС «Лебедівка»), ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-2» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Черніїв ур. «Фальчі»), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГО» (СЕС Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, територія Солонянської селищної ради), ТОВ «ЕНЕЙ СОЛАР » (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, с. Черніїв ур. «За цвинтарем»), ТОВ «ІМПУЛЬС-ІВА» (СЕС Івано-Франківська обл., Коломийський р-н, смт Отинія, вул. Шевченка, земельна ділянка 68а), ТЗОВ «ЛЕМБЕРГ СОЛАР» (СЕС Львівська обл., Кам’янка-Бузький р-н, Старояричівська сільська рада), ТОВ «НЕМИРИНЦІ СОЛАР» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с. Немиринці, вул. Карася Сави, 35), ТОВ «ОДГРІН» (СЕС «Одгрін»), ТОВ «АТП-ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «АТП»), ТОВ «ЕНЕРГО САН» (СЕС Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. С. Височана, 34), ПП «ЗЕЛЕНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Івано-Франківська обл., Богородчанський р-н, смт Богородчани, вул. І. Петраша, 39В), ТОВ «СОЛАР ІНВЕСТМЕНТ ГРУП» (СЕС «Смарагд»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПІВДЕННИЙ» (1 пусковий комплекс ВЕС «Ольвія-2»)).

 

23. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «СИНЬКІВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА БРАМА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДНІСТЕР-ЕЛЕКТРО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РОДА-СУЧАСНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ІНВЕСТМЕНТ ГРУП»;    

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР-ФАРМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» (1 пусковий комплекс ВЕС «Краматорська»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПП «СИНЬКІВ» (СЕС «Синьків»), ТОВ «СОНЯЧНА БРАМА» (СЕС «Королівка»), ТОВ «ДНІСТЕР-ЕЛЕКТРО» (СЕС Тернопільська обл., м. Тернопіль, вул. 15 квітня, 1-Г та 1-З), ТОВ «РОДА-СУЧАСНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС м. Київ, вул. Миру, 19), ТОВ «СОЛАР ІНВЕСТМЕНТ ГРУП» (СЕС «Смарагд»), ТОВ «СОЛАР-ФАРМ» (СЕС Київська обл., Ставищенський р-н, смт Ставище, вул. Вереснева, 1), ТОВ «АТОМВІНД-КРАМАТОРСЬК» (1 пусковий комплекс ВЕС «Краматорська»), ТЗОВ «ЕНЕРГІС-ПОДІЛЛЯ» (ГЕС Хмельницька обл., Чемеровецький р-н, с. Мала Бережанка, вул. Набережна, 26а)).

 

24. Перенести на 31 травня 2019 року розгляд питання про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми на 2019 рік КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux