Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.05.2015

Результат засідання за 28 травня 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 травня 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ТОВ "ГАЗПРОМЕНЕРГІЯ 2000" ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом (річний обсяг постачання – 5 млн кВт*год).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом:

ТОВ ФІРМІ "ТЕХНОВА" (річний обсяг постачання – 50 млн м3);

МПП "ФЕОН" (річний обсяг постачання – 65 млн м3);

ТОВ "ФІАБЛ ГРУП" (річний обсяг постачання – 1 млн м3);

ТОВ "ГАЗЕНЕРДЖІ" (річний обсяг постачання – 6 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ТОВ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 305,63 млн м3);

ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 394,01 млн м3);

ТОВ "ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 469 млн м3);

ТОВ "ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 426,15 млн м3);

ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ" (річний обсяг постачання – 730 млн м3);

ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 424,014 млн м3);

ТОВ "РІВНЕГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 287,896 млн м3);

ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЦЕНТРГАЗ" ВАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ" (річний обсяг постачання – 139,1 млн м3);

ТОВ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 415,073 млн м3);

ТОВ "ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 110,928 млн м3);

ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГАЗПОСТАЧ" ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ " (річний обсяг постачання – 140 млн м3);

ТОВ "ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ" (річний обсяг постачання – 428,623 млн м3).

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ФОП ОЛІШЕВСЬКОМУ ВІТАЛІЮ ВАЛЕНТИНОВИЧУ (встановлена потужність – 1,3 Гкал/год);

ТОВ "СОЛІД ТЕПЛОЕНЕРГО" (встановлена потужність – 1,659 Гкал/год);

ТОВ "ЧУГУЇВСЬКИЙ ЗАВОД ПАЛИВНОЇ АПАРАТУРИ" (встановлена потужність – 0,128 Гкал/год);

ТОВ "ТАРКОМ ЕКОСЕРВІС" (встановлена потужність – 2,7 Гкал/год).

 

5. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

ОБУХІВСЬКОМУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ (річний обсяг водопостачання – 1 487 659 м3; річний обсяг водовідведення – 1 291 211 м3);

КП "ЛУБНИ-ВОДОКАНАЛ" ЛУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (річний обсяг водопостачання – 1 524 319,23 м3; річний обсяг водовідведення – 1 100 092 м3).

 

6. Видати ПАТ "ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО" дублікат ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та її копії для 3-ох філій (відокремлених структурних підрозділів).

 

7. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЧЕРНІВЦІГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "МИКОЛАЇВГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЗАКАРПАТГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЧЕРНІГІВГАЗ";

ПАТ "ОДЕСАГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЖИТОМИРГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "РІВНЕГАЗ";

ВАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "КІРОВОГРАДГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ВОЛИНЬГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ТЕРНОПІЛЬМІСЬКГАЗ";

ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "ЗАПОРІЖГАЗ".

 

8. Анулювати ТОВ "УКРСПЕЦТЕПЛО-СУМИ" ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

9. Встановити:

- граничний рівень ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів;

- граничний рівень ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання;

- ціни на природний газ для потреб релігійних організацій.

 

10. Встановити, що розмір місцевої складової комплексу з виробництва електроенергії із біогазу в смт Рокитне, Київської обл. ТОВ "Рокитнянський цукровий завод" відповідає встановленому ЗУ «Про електроенергетику» розміру. 

 

11. Встановити ТОВ "Рокитнянський цукровий завод" "зелений" тариф на відпуск електричної енергії.

 

12. Встановити "зелені" тарифи на електричну енергію.

 

13. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

ТОВ Науково-виробничого підприємства "Енергія - Новояворівськ";

Комунальному підприємству теплового господарства "Гадячтеплоенерго";

Концерну "Міські теплові мережі";

КП "Чугуївтепло";

КП "Васильківтепломережа".

 

14. Застерегти ПАТ "Чернівцігаз" щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

15. Накласти штраф на ПАТ "Київгаз" та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16. Накласти штрафи на Уманське комунальне підприємство "Уманьтеплокомуненерго" і Нікопольське комунальне підприємство "Нікопольтеплоенерго" та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

17. Застерегти ПАТ "Миколаївська теплоелектроцентраль" щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

18. Зобов’язати ПАТ "ДТЕК Західенерго" у термін до 01.08.2015 подати до НКРЕКП в установленому порядку інвестиційну програму на 2015 рік.

 

19. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії»;

- постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом».

 

21. Перенести розгляд питань про:

- затвердження на червень 2015 року реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію;

- коригування тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок;

- коригування тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів;

- коригування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів;

- встановлення тарифу на відпуск електричної енергії та схвалення інвестиційної програми для ПАТ "ДТЕК "Донецькобленерго" ВП "Миронівська ТЕС".

 

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux