Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.01.2020

Результат засідання за 28 січня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 січня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧИНИ»;

ТОВ «ПАВЕРСТОК ТРЕЙД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРДЖІ ЕЛЕКТРО ГРУП;

ТОВ «ЮГІНТЕРЕНЕРГО».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «КІД ЕНЕРГО 1»;

ТОВ «НП-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ТРИХАТИ-ЕЛІОС»;

ТОВ «УКРПРОДЛОГІСТИКА».

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ВЕРБІВЦІ ЕНЕРГО БІО ПРОДУКТ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ».

 

5. Видати ТОВ «ПАВЕРСТОК ТРЕЙД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

6. Накласти штраф на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.01.2020).

 

7. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1856 «Про накладення штрафу на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

8. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 133 «Про накладення штрафу на ПРАТ «МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ» за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

9. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 49 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 17 травня 2019 року № 756 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

11. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 25 січня 2019 року № 57 «Про здійснення заходів державного регулювання до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

12. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 01 лютого 2019 року № 130 «Про накладення штрафу на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання». 

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 05 квітня 2019 року № 503 «Про накладення штрафу на КП БМР «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії та необхідність усунення порушень».

 

14. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 11 вересня 2018 року № 972 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

15. Виконати вимоги постанов НКРЕКП:

від 18 червня 2019 року № 1102 «Про накладення штрафу на ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» за порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 02 листопада 2018 року № 1335 (із змінами) «Застереження щодо недопущення надалі ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» порушень ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 17 травня 2019 року № 788 «Про накладення штрафу на ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання»;

від 07 травня 2019 року № 682 «Про накладення штрафу на ТЗОВ «ТОПОЛЬКИ» за порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

16. Скасувати постанову НКРЕКП від 03 січня 2020 року № 48 щодо проведення позапланової виїзної перевірки дотримання ТОВ «ДОНЕЦЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

17. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2020 рік.

 

18. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

19. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у грудні 2019 року.

 

20. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1883, від 03 жовтня 2019 року № 2056, від 24 жовтня 2019 року № 2249, від 26 листопада 2019 року № 2484 та від 24 грудня 2019 року № 3158.

 

21 Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми на 2020 рік:

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

22. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-3»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ» (1 – 3 пускові комплекси ВЕС «Ольвія-5»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.12.2019 № 3111» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «С.ЕНЕРДЖІ-КІРОВОГРАД» (СЕС «Павлівська») ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» (2 черга ВЕС «Ольвія-3»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ШВИДКИЙ» (1 – 3 пускові комплекси ВЕС «Ольвія-5»), ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ» (ГЕС Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Глибочка, вул. Сіркова, 42)).

 

23. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (з метою удосконалення положень Кодексу системи передачі, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 309).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux