Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.01.2016

Результат засідання за 28 січня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 січня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

КПТМ «БОРИСПІЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА» (встановлена потужність – 1,402 Гкал/год);

ФОП ЛІВІНСЬКИЙ В.О. (встановлена потужність – 0,645 Гкал/год).

 

2. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установок для 51 ліцензіатів.

 

3. Переглянути тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, котрі були встановлені у відповідності до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 293 «Про стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання» та від 10 вересня 2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів», для 18 ліцензіатів.

 

4. Встановити ПАТ «ДніпроАзот» тариф на виробництво теплової енергії.

 

5. Встановити тарифи на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) для 167 ліцензіатів.

 

6. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) для 49 ліцензіатів.

 

7. Встановити тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам:

ДП НАЕК Енергоатом ВП Хмельницька АЕС;

КП «Іллічівськтеплоенерго».

 

8. Встановити КП «ВОДГЕО» (м. Сміла) тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

9. Визначити величину місячної інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» у нульовому розмірі на лютий, березень та квітень 2016 року та продовжити період нарахування інвестиційної складової.

 

10. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності НКРЕКП щодо здійснення моніторингу на ринку природного газу та інструкцій щодо їх заповнення».

 

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 07 лютого 2003 року № 122».

 

13. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 04.12.2014 № 748 «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «Крігер Енергія».

 

14. Перенести розгляд питання про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2016 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux