Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.02.2019

Результат засідання за 28 лютого 2019 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 лютого 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ ВИРОБНИЧІЙ КОМПАНІЇ «ЄВРОАВТОГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕТК»;

ТОВ «КОМПАНІЯ ЕКСПРЕС-УСЛУГІ»;

ТОВ «НОВА ЕНЕРДЖИ ГРУП»;

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ХАЙАТ ЕСТЕЙТ».

 

3. Відмовити ТЗОВ «ЛІГА» ЛТД у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ».

 

5. Анулювати ТОВ «АГРО-МВ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

6. Анулювати ТОВ «САМБІМС ЕНЕРДЖІ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

7. Затвердити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 12 лютого 2019 року (підпункти 2.1 та 2.2 протоколу № 3) та від 13 лютого 2019 року (підпункт 2.1 протоколу № 4).

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП». 

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬТЕРНАТІВ ЕНЕРДЖІ СОРСЕС СОЛАР» (СЕС Харківська обл., Харківський р-н., м. Мерефа, вул. Ломоносова, 81), ТОВ «САНВІН 1» (СЕС «Погребище»), ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»).

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

ПРАТ «Волиньобленерго»,

АТ «Харківобленерго».

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНСОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ФАРМ-1» (2 пусковий комплекс СЕС Дніпропетровська обл., Нікопольський р-н, Приміської та Чкаловської сільських рад за межами населених пунктів), ТОВ «ЕНЕРГІЯ СОНЦЯ-НОВА УШИЦЯ» (2 черга 1 пусковий комплекс СЕС Хмельницька обл., Нововушицький р-н, Новоушицька селищна рада), ТОВ «ОПТІМУС СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС «Благовіщенська») ТОВ «САНСОЛАР» (СЕС Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, смт Обертин, вул. Хотимирська), ТОВ «СОЛАР ВЕЙВ» (СЕС «Солар Вейв»)).

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 листопада 2018 року № 1554» щодо зміни тарифу на відпуск електричної енергії для ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

«Про затвердження форм звітності НКРЕКП для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux