Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.02.2017

Результат засідання за 28 лютого 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 лютого 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії та внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва»:

- ТОВ «ЕНЕРГОСОЛАР ПРО»;

- ТОВ «РАССВЕТ»;

- ТОВ «Альтген» (Костянтинівська ГЕС);

- ТОВ «АКВАРЕСУРСЕНЕРГО» (Оноківська ГЕС).

 

2. Встановити ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» тариф на відпуск електричної енергії та схвалити зміни до інвестиційної програми на 2017 рік.

 

3. Схвалити ПАТ «Київенерго» інвестиційну програму на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

4. Перерахувати кошти ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», як оплату товарної продукції лютого 2017 року, із коштів, які надійшли на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії для накопичення десятиденного запасу мазуту та здійснення розрахунків за природний газ з метою сталого проходження осінньо-зимового періоду 2016/17 року.

 

5. Погодити залучення ДП «Енергоринок» в АТ «Ощадбанк» кредитних коштів для подальшого перерахування їх виробникам електричної енергії, як оплату товарної продукції березня – травня 2017 року.

 

6. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

7. Встановити алгоритм розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

8. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

9. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на березень 2017 року.

 

10. Перерахувати кошти виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» з метою збільшення рівня оплати товарної продукції лютого 2017 року.

 

11. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на березень 2017 року.

 

12. Визнати такою, що втратила чинність, постанову НКРЕ від 23 грудня 2010 року № 1918 «Про затвердження «зеленого» тарифу ПАТ «Закарпаттяобленерго».

 

13. Продовжити розгляд питання про розгляд інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ «Миколаївобленерго».

 

14. Зняти з розгляду питання про внесення змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на березень 2017 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux