Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.07.2016

Результат засідання за 28 липня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 липня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ПП «АЛЬТЕНЕР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 996 кВт).

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ДП «ВОЛИНЬТОРФ» (встановлена потужність – 18,75 Гкал/год);

- ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ХЕРСОН» (встановлена потужність – 0,5 Гкал/год);

- ПП «АЛЬФА СТАРТ» (встановлена потужність – 0,688 Гкал/год);

- ТОВ «ВК АЛЬТЕРНАТИВНЕ ТЕПЛО» (встановлена потужність – 0,255 Гкал/год);

- ТОВ «НВП АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ» (встановлена потужність – 0,34 Гкал/год);

- ПП «ТЕПЛО ЖИТОМИРА» (встановлена потужність – 1,428 Гкал/год).

 

3. Встановити ПАТ «Укргідроенерго» двоставочний тариф на електричну енергію та схвалити зміни до інвестиційної програми на 2016 рік.

 

 4. Встановити ДП НАЕК «Енергоатом» тарифи на виробництво електричної та теплової енергії та внести відповідні зміни до структури тарифів.

 

5. Внести зміни до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго», затверджених постановами НКРЕ від 25.04.2013 № 457 та від 24.05.2012 № 613, відповідно до яких визначити місячну інвестиційну складову тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» у нульовому розмірі на серпень, вересень, жовтень, листопад, грудень 2016 року та продовжити відповідно період нарахування інвестиційної складової.

 

6. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатам, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

- ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

- МКП «Херсонтеплоенерго».

 

7. Накласти штраф на КП «ПІДПРИЄМСТВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

8. Накласти штраф на КП «ПІДПРИЄМСТВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов щодо наявності у ліцензіата договорів зі споживачами відповідно до чинного законодавства і Ліцензійних умов щодо наявності встановлення приладів обліку в кожній точці розподілу послуг.

 

9. Попередити ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

10. Зобовязати ПАТ «Львівобленерго» у місячний термін надати до НКРЕКП належним чином оформлені, затверджені та погоджені зміни до інвестиційної програми з передачі та постачання електричної енергії на 2016 рік.

 

11. Внести зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

12. Перенести розгляд питань про:

- коригування тарифів на виробництво електричної та теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок;

- встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам Комісії;

- встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для бюджетних установ та для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам Комісії;

- затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої види від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на серпень 2016 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux