Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.12.2018

Результат засідання за 28 грудня 2018 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 грудня 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «З-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРГОЛУЧ»;

ТОВ «САНВІН 1»;

ТОВ «САНРУФ-ІНВЕСТ»;

ТОВ «ФГ ГРІН ТЕРРА»;

ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ»;

ТОВ «ФЕС ФОТОН»;

ТОВ «ФРІ ЕНЕРДЖІ».

 

2. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ПП «АРТ-ЕНЕРГО»;

ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ»;

ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА»;

ТОВ «ЕКО-ФОТУРЕ»;

ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС»;

ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

МКП «ВУВКГ М. ХЕРСОНА»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ЛАЙН»;

ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «КАСТУМ»;

ТОВ «СЕРВІС ГРУПП ЛТД».

 

4. Видати ТОВ «ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

5. Відмовити ТОВ «РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

6. Встановити ПРАТ «ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ» тариф на виробництво теплової енергії.

 

7. Внести зміни до структури тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії на 2018 рік:

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5»;

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ».

 

8. Встановити тарифи на послуги з розподілу електричної енергії:

ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

9. Схвалити зміни до інвестиційних програм на 2018 рік:

АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ»;

ДП «НАЕК «Енергоатом» (АЕС);

ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

10. Схвалити зміни до інвестиційних програм з розподілу та постачання електричної енергії:

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

11. Схвалити РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВИРОБНИЧОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік та внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2018 року № 224.

 

12. Схвалити КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ Інвестиційну програму на 2018 рік.

 

13. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.12.2018). 

 

14. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.12.2018). 

 

15. Застерегти ТОВ «ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 28.12.2018).

 

16. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на січень 2019 року.

 

17. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

18. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

19. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 грудня 2018 року (підпункт 6.2 протоколу № 22) щодо затвердження додаткового платежу для ПрАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

 

20. Внести зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

21. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 13.12.2018 (підпункти 2.18, 2.21, 2.24 протоколу № 21) щодо внесення змін до Тимчасового порядку підготовки та передачі даних АСКОЕ суб’єктами ОРЕ для використання в розрахунках обсягів купівлі-продажу електричної енергії, Порядку перевірки даних, отриманих від автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії суб’єктів ОРЕ та Порядку реєстрації автоматизованих систем комерційного обліку електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України.

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку плати за послуги комерційного обліку електричної енергії, що надаються оператором системи розподілу на території здійснення його ліцензованої діяльності».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 4»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРО ПЛЮС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО» (СЕС «Кам’янець-Подільська»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ» (СЕС «Суворова-2»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПП «ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО» (СЕС «Кам’янець-Подільська»), ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ» (СЕС «Суворова-2»), ТОВ «САНВІН 4» (СЕС «Петрашівка»), ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (1 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Л), ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ» (СЕС «Маків-1»), ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»), ТОВ «СОЛАР ЕКО ПАРК» (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, територія Новоолександрівської сільської ради, поблизу с. Волоське), ПП «АРТ-ЕНЕРГО» (2 черга СЕС за адресою: Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20а), ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ» (6 – 8 черги Новотроїцької ВЕС), ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА» (1 черга Овер’янівської ВЕС), ТОВ «ГІДРО ПЛЮС» (ГЕС на р. Брустурянка, Закарпатська обл., Тячівський р-н, на території Лопухівської сільської ради), ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Ворожбянська ГЕС, Михайлівська ГЕС, Седнівська ГЕС)).

 

24. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА» (СЕС «Енергія Галича»).

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 січня 2019 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 січня 2019 року).

 

26. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) операторам систем розподілу у І кварталі 2019 року»;

«Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) постачальників універсальних послуг у січні 2019 року»;

«Про звільнення ПрАТ «Новороздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка» від виконання вимог статті 39 Закону України «Про ринок природного газу»;

«Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2019 рік»;

«Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2019 рік»;

«Про затвердження Методичних рекомендацій щодо врегулювання відносин оператора системи передачі, операторів систем розподілу та основних споживачів, електричні мережі яких приєднані до системи передачі, та їх субспоживачів»;

«Про затвердження Порядку формування та ведення реєстру малих систем розподілу»;

«Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях»;

«Про затвердження Типового договору про надання послуги з підвищення ефективності комбінованого виробництва електричної та теплової енергії»;

«Про алгоритм перерахувань коштів на січень 2019 року», яка набирає чинності з 01 січня 2019 року;

«Про затвердження Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії постачальниками та операторами системи розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії»;

«Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

27. Прийняти постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 74 та від 24 січня 2018 року № 75» (щодо втрати чинності тарифів на розподіл та постачання електричної енергії для ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» та ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»).

 

28. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 31 січня 2018 року № 123 та від 14 червня 2018 року № 397.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux