Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.12.2017

Результат засідання за 28 грудня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 грудня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

Частина І

 

1. Видати ТОВ «ПЕРША БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНА ГРУПА» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНЕ ПОЛЕ»;

АГРОПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ ІМ. О.В. ГІТАЛОВА.

 

3. Видати МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії.

 

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ФАЙН-ЕЛ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ».

 

5. Залишити без розгляду заяву КП «КАТП-072801» Ужгородської міської ради на видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів.

 

6. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ПАТ «Сумське НВО».

 

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» на 2017 рік».

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

 

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2016 року № 2324» щодо схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «Укренерго».

 

10. Погодитись з рішенням Ради ОРЕ від 18 грудня 2017 року (підпункт 5.1 пункту 5 протоколу № 35) щодо залучення ДП «Енергоринок» кредитних коштів 28 грудня 2017 року, з подальшим перерахуванням цих коштів виробникам електричної енергії як оплату товарної продукції січня – травня 2018 року

 

11. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП про схвалення змін до інвестиційних програм на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»;

ТОВ «ДТЕК Високовольтні мережі»;

ПАТ «Одесаобленерго»;

ПрАТ «ЕК Чернівціобленерго»;

ПАТ «Чернігівобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго»;

ПрАТ «ПЕЕМ Центральна енергетична компанія»;

ВАТ «Тернопільобленерго».

 

13. Прийняти постанови НКРЕКП щодо затвердження планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки:

ПАТ «Дніпрогаз»;

ПАТ «Коростишівгаз»;

ПАТ «Київоблгаз»;

ПАТ «Львівгаз»;

ПАТ «Миколаївгаз»;

ПАТ «Сумигаз»;

ПАТ «Уманьгаз»;

ПАТ «Харківгаз».

 

14. Встановити граничний рівень плати за приєднання, що є стандартним, до газорозподільних систем на 2018 рік.

 

15. Прийняти постанови НКРЕКП щодо затвердження планів розвитку газорозподільних систем на 2017 – 2026 роки:

ПАТ «Волиньгаз»;

ПАТ «Житомиргаз»;

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Івано-Франківськгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Лубнигаз»;

ПАТ «Луганськгаз»;

ПАТ «Рівнегаз»;

ПАТ «Чернівцігаз»;

ПАТ «Чернігівгаз».

 

16. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017).

 

17. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017).

 

18. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 листопада 2016 року № 1958 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017) .

 

19. Накласти штраф на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за невиконання розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 жовтня 2015 року № 28-р (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017).

 

20. Накласти штраф на ОБЛАСНЕ  КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  від 13 жовтня 2016 року № 1834 (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017).

 

21. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 07 листопада 2016 року № 1959 «Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах до засідань НКРЕКП за 28.12.2017).

 

Частина ІІ

 

22. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік».

 

23. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення ДП «НАЕК «Енергоатом» тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями, на 2018 рік».

 

24. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифів ДП «НАЕК «Енергоатом» на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях».

 

25. Прийняти постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії та схвалення інвестиційних програм для ТЕЦ та когенераційних установок на 2018 рік:

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ПрАТ «Дніпровська ТЕЦ»;

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» ВП «Миронівська ТЕС»;

ТзОВ «Енергія - Новий Розділ»;

ТОВ НВП «Енергія-Новояворівськ»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ПАТ «КИЇВЕНЕРГО»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго» (Краматорська ТЕЦ);

ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (Кременчуцька ТЕЦ);

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» (Чернігівська ТЕЦ);

ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА»;

ТОВ «ШП «Харківенергоремонт» (Шосткинська ТЕЦ)

ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

КП «Харківські теплові мережі» філія «ТЕЦ-3»;

ДП «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова»;

МКП «Одеська теплоелектроцентраль № 2».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» (ТЕЦ-1) на  2018 рік».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про зміну тарифів на відпуск електричної та/або виробництво теплової енергії у зв’язку зі зміною обсягів виробництва електричної енергії відповідно до Прогнозного балансу електроенергії Об'єднаної енергетичної системи України на 2018 рік та/або зміною витрат на паливо для ТЕЦ та когенераційних установок:

КП «Міськтепловоденергія» ТЕЦ;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

 

28. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік».

 

29. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік».

 

30. Затвердити прогнозовану оптову ринкову ціну на 2018 рік.

 

31. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програми з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2018 рік:

ПАТ «Укрзалізниця»;

ПАТ «Миколаївобленерго».

 

Частина ІІІ

 

32. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2017 рік Комунальному підприємству «Облводоканал» Запорізької обласної ради.

 

33. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік:

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

Приватному акціонерному товариству «Енергоресурси»;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія»  (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

34. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»;

Комунальному підприємству «Міськводоканал» Сумської міської ради;

Міському комунальному підприємству «Хмельницькводоканал»;

Комунальному підприємству «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради;

Товариству з обмеженою відповідальністю «ТАУН СЕРВІС»;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода»;

Комунальному підприємству «Житомирводоканал» Житомирської міської ради;

Комунальному підприємству «Кременчукводоканал» Кременчуцької міської ради;

Комунальному підприємству «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

Комунальному підприємству Броварської міської ради Київської області «Броваритепловодоенергія»;

Комунальному підприємству «Водоканал» Мелітопольської міської ради Запорізької області;

Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

Комунальному підприємству «БАХМУТ-ВОДА;

Комунальному підприємству «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона;

Комунальному підприємству «Луцькводоканал»;

Комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Лисичанському комунальному спеціалізованому підприємству з видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»;

Комунальному підприємству «Івано-Франківськводоекотехпром»;

Комунальному підприємству Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

35. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення наступним підприємствам на 2018 рік:

Товариству з обмеженою відповідальністю «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»);

Комунальному підприємству «Ірпіньводоканал»;

Комунальному підприємству Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

Комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»;

Комунальному виробничому підприємству Кам’янської міської ради «Міськводоканал»;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

Районному комунальному підприємству «Старобільськвода»;

Державному промисловому підприємству «Кривбаспромводопостачання»;

Державному міжрайонному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас»;

Комунальному підприємству «Кривбасводоканал»;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Комунальному підприємству «Харківводоканал»;

Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал»;

Публічному акціонерному товариству «АЗОТ» (м. Черкаси).

 

36. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік:

Львівському міському комунальному підприємству «Львівводоканал»;

Комунальному підприємству Дніпропетровської обласної ради «Аульський  водовід»;

Комунальному виробничому підприємству Кам’янської міської ради «Міськводоканал»;

Комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Комунальному підприємству «Новомосковськ водоканал»;

Товариству з обмеженою відповідальністю «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»);

Товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода»;

Комунальному підприємству «Ірпіньводоканал»;

Комунальному підприємству «Кривбасводоканал»;

Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради;

Комунальному підприємству «Харківводоканал»;

Комунальному підприємству «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

Комунальному підприємству «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради;

Районному комунальному підприємству «Старобільськвода».

 

37. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних  програм на 2017 рік:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Інфокс» (філія «Інфоксводоканал»);

Комунального підприємства «Кривбасводоканал»;

Комунального підприємства «Тернопільводоканал»;

Комунального підприємства «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

Обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград»;

Міського комунального підприємства «Миколаївводоканал»;

Комунального підприємства «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

Комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради;

Комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради.

 

38. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26.04.2017 № 589» щодо схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Ірпіньводоканал» на 2017 рік.

 

39. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік:

Комунальному підприємству «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал»;

Комунального підприємства «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Львівської області;

Комунального підприємства Слов'янської міської ради «Словміськводоканал».

 

40. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

Державного міжрайонного підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Дніпро-Західний Донбас»;

Міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал»;

Комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

Комунальному підприємству «Вінницяоблводоканал»;

Рівненському обласному виробничому комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».

 

41. Встановити індивідуальні  технологічні нормативи використання питної води:

Комунальному підприємству «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

Товариству з обмеженою відповідальністю «Білоцерківвода».

 

42. Погодити підписання НКРЕКП додаткових угод до Договорів про субкредитування Комунального підприємства «Харківводоканал» у межах Угоди про позику «Другий проект розвитку міської інфраструктури».

 

43. Встановити (скоригувати) тарифи на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ЛКП «Львівтеплоенерго»;

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго;

ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»;

ТОВ фірма «ТехНова»;

КП «ПОКРОВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА»;

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

ЗміївськаТЕС ПАТ «Центренерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

ПАТ «Київенерго»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя;

КП «Харківські теплові мережі».

 

44. Встановити (скоригувати) тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

ЛКП «Львівтеплоенерго»;

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго;

ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт»;

ТОВ фірма «ТехНова»;

ПАТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів);

КП «ПОКРОВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА»;

ККП Маріупольської міської ради «Маріупольтепломережа»;

Вуглегірська ТЕС ПАТ «Центренерго»;

ЗміївськаТЕС ПАТ «Центренерго»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

ПАТ «Київенерго»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі» м. Запоріжжя;

КП «Харківські теплові мережі».

 

45. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Криворіжтепломережа».

 

46. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Криворіжтепломережа».

 

47. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

48. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Сумитеплоенерго».

 

49. Встановити тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

50. Встановити тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та управителів багатоквартирних будинків за відсутності рушникосушильників ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

51. Скасувати тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів:

ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО»;

ПрАТ «ЕНЕРГІЯ»;

КП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

КП ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТЕПЛО»;

КВП «ТЕПЛОЕНЕРГО» М. ГОРІШНІ ПЛАВНІ;

КП «ДРОГОБИЧТЕПЛОЕНЕРГО» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КАНІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ;

КПОМР «Обухівтеплотрансбуд».

 

52. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб релігійних організацій ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

53. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків за умови  підключення рушникосушильників до систем гарячого водопостачання ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

54. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

55. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ПрАТ «Миколаївська теплоелектроцентраль».

 

56. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на січень 2018 року.

 

57. Прийняти постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і коґенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

ТОВ «Мелітопольські теплові мережі»;

МКП «Чернівцітеплокомуненерго»;

Концерн «Міські теплові мережі»;

ТОВ фірма «ТехНова»;

ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»;

КП «Харківські теплові мережі»;

КП БМР «Білоцерківтепломережа»;

ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux