Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.12.2016

Результат засідання за 28 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 грудня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії: 

- ТОВ «СОЛАР ДЖЕНЕРЕЙШН» (встановлена потужність – 493,2 кВт);

- ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ» (встановлена потужність – 83,475 кВт);

- ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ДЖЕРЕЛО» (встановлена потужність – 33,39 кВт);

- ТОВ «ЕКОЕНЕРДЖІДП» (встановлена потужність – 200 кВт).

 

2. Переоформити ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВОДООЧИСТКА» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВОДОТОРГПРИЛАД» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення на безстрокову.

 

3. Схвалити Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» зміни до інвестиційної програми на 2016 рік.

 

4. Схвалити КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» інвестиційну програму на 2017 рік.

 

5. Попередити ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» щодо необхідності усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та надалі не допускати зазначені порушення.

 

6. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям», на січень 2017 року.

 

7. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води для установ, що фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів», на січень 2017 року.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП з ознаками регуляторних актів:

- «Про затвердження Змін до Алгоритму розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки»;

- «Про затвердження Порядку затвердження, коригування та вилучення інвестиційної складової в тарифі на електричну енергію».

 

9. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у січні 2017 року»;

- «Про затвердження на січень 2017 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт•год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

10. Зняти з розгляду питання про:

- затвердження нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «побутові споживачі та релігійні організації (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності)», на січень 2017 року;

- механізм погашення вуглевидобувними підприємствами заборгованості за спожиту електричну енергію перед її постачальниками.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженням, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux