Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.06.2023

Результат засідання за 28 червня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 червня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «НАЦІОНАЛЬНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ».

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРДЖТРЕЙД КОМПАНІ»;

2) ТОВ «НАЦІОНАЛЬНІ РЕСУРСИ УКРАЇНИ».

3. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «Є ЕНЕРГІЯ».

4. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

5. Зупинити дію ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ХАРКІВГАЗ».

6. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

7. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

8. Схвалити проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2023 рік».

9. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік».

10. Зняти з розгляду питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02.05.2023 № 809».

11. Не прийнято рішення щодо прийняття постанов НКРЕКП про внесення змін до постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії (із застосуванням стимулюючого регулювання) для:

1) АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

3) ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

4) АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

5) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

Разом з тим, прийнято рішення продовжити до 31 липня 2023 року (включно) дію тарифів, встановлених до 30 червня 2023 року, на послуги з розподілу електричної енергії для АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО», ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО», АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» та АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО».

12. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, - постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» (зміни до постанови НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175).

13. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки».

14. Прийняти постанову НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік».

15. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1943» (щодо встановлення розміру нормативних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу ХАРКІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

16. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» (щодо встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу ХАРКІВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1945» (щодо затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2022 року № 1886».

19. Накласти штраф на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Накласти штраф на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

21. Застерегти ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

22. Застерегти ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

23. Накласти штраф на АТ «ОДЕСАГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

24. Накласти штраф на АТ «КИЇВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Застерегти АТ «КІРОВОГРАДГАЗ» щодо недопущення надалі порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

26. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

27. Накласти штраф на КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

28. Унести зміни до постанови НКРЕКП від 01 вересня 2021 року № 1460 «Про застереження ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій гарантованого покупця та здійснення заходів державного регулювання».

29. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 18 листопада 2022 року № 101-р «Про усунення порушень ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ».

30. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 09 серпня 2022 року № 24-р «Про усунення порушень ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

31. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 09 вересня 2022 року № 59-р «Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

32. Унести зміну до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 62-р «Про усунення порушень ТОВ «САНВІН 13».

33. Унести зміну до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1851 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

34. Провести позапланову виїзну перевірку ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

35. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (за зверненнями юридичних осіб).

36. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «КИЇВГАЗ» (за зверненням фізичної особи).

37. Провести позапланову виїзну перевірку КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» (за зверненням фізичних осіб).

38. Провести позапланові виїзні перевірки (за результатами моніторингу звітності):

1) ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»;

2) ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ»;

3) ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ»;

4) ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ»;

5) ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ»;

6) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ ЗБУТ»;

7) ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ»;

8) ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ»;

9) ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ»;

10) ТОВ «ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ»;

11) ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ»;

12) ТОВ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ ЗБУТ».

39. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

40. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРТРАНСГАЗ» з виробництва електричної енергії.

41. Збільшити строк проведення планової перевірки АТ «УКРТРАНСГАЗ» зі зберігання (закачування, відбору) природного газу.

42. Збільшити строк проведення планової перевірки ПРАТ «НГХП «СІРКА» з розподілу природного газу.

43. Збільшити строк проведення планової перевірки РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

44. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 липня 2023 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 липня 2023 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 липня 2023 року).

45. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2023 року.

46. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

47. Перенести розгляд питання про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2023 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1941.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux