Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.03.2017

Результат засідання за 28 березня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 березня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Переоформити КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову. 

 

2. Встановити «зелені» тарифи на відпуск електричної енергії:

- ТОВ «ІНТЕЛКОМ»(1 – 3 черги СЕС);

- ЗЕА «Новосвіт» (Збручська ГЕС).

 

3. Встановити тарифи на послуги транспортування та розподілу природного газу:

- тарифи на послуги транспортування природного газу для споживачів України для точок входу і точок виходу для ПАТ «Укртрансгаз»;

- тарифи на послуги розподілу природного газу для газорозподільних підприємств;

- внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 29 грудня 2015 року № 3158 «Про встановлення тарифів для ПАТ «Укртрансгаз» на послуги транспортування природного газу транскордонними газопроводами для точок входу і точок виходу»;

- визнати такими, що втратили чинність деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

4. Затвердити Плани розвитку газорозподільної системи на 2017 – 2026 роки:

- ПАТ «Вінницягаз»;

- ПАТ «Гадячгаз»;

- ПАТ «Дніпропетровськгаз»;

- ВАТ «Кіровоградгаз»;

- ПАТ «Кременчукгаз»;

- ПАТ «Маріупольгаз»;

- ВАТ «Мелітопольгаз»;

- ПАТ «Одесагаз»;

- ПАТ «Полтавагаз»;

- ПАТ «Тернопільгаз»;

- ПАТ «Тернопільміськгаз»;

- ПАТ «Тисменицягаз»;

- ПАТ «Харківміськгаз»;

- ПАТ «Херсонгаз»;

- ПАТ «Хмельницькгаз»;

- ПАТ «Черкасигаз»;

- ПАТ «Шепетівкагаз»;

- ДП «НДГХП «Сірка»;

- ТОВ «Газовик»;

- ТОВ «Газпостачсервіс»;

- ДП «Кременецьке УПРГ»;

- ДП «Монтажник» ТОВ Торговий дім «Валінор».

 

5. Залучити ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА» позики в рамках реалізації, спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» з урахуванням протоколів розбіжностей до них.

 

6. Накласти штраф на ТОВ «ТЕПЛОЗАХІД» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов з постачання щодо ведення бухгалтерського обліку господарської діяльності з постачання теплової енергії окремо від обліку інших видів діяльності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку.

 

7. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 грудня 2015 року № 3049 «Про накладення штрафу на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

8. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 грудня 2015 року № 3046 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛОЗОВАВОДОКАНАЛ» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Вилучити із структури тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДО-КАНАЛІЗАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО» невикористані кошти інвестиційної програми на 2014 рік та амортизаційні відрахування 2014 року і невикористані кошти інвестиційної програми на 2015 рік при її наступному перегляді.

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про внесення змін до Примірного договору купівлі-продажу електроенергії між оптовим постачальником електричної енергії (Державним підприємством «Енергоринок») та постачальником електроенергії за регульованим тарифом)»;

- «Про внесення Змін до Порядку визначення відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії».

 

11. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження на квітень 2017 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт•год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом»;

- «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у квітні 2017 року»;

- «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж».

 

12. Продовжити питання про розгляд інвестиційної програми на 2017 рік ліцензіата з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «Черкасиобленерго».

 

13. Зняти з розгляду питання про затвердження Планів розвитку газорозподільної системи на 2017 – 2026 роки для: ПАТ «Волиньгаз»; ПАТ «Дніпрогаз»; ПАТ «Донецькоблгаз»; ПАТ «Житомиргаз»; ПАТ «Закарпатгаз»; ПАТ «Запоріжгаз»; ПАТ «Івано-Франківськгаз»; ПАТ «Київгаз»; ПАТ «Київоблгаз»; ПАТ «Коростишівгаз»; ПАТ «Криворіжгаз»; ПАТ «Лубнигаз»; ПАТ «Луганськгаз»; ПАТ «Львівгаз»; ПАТ «Миколаївгаз»; ПАТ «Рівнегаз»; ПАТ «Сумигаз»; ПАТ «Уманьгаз»; ПАТ «Харківгаз»; ПАТ «Чернівцігаз»; ПАТ «Чернігівгаз»; та ТОВ «Спектргаз».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux