Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

27.01.2021

Результат засідання за 27 січня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 січня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ ФІРМА «ГРІЛЬ»;

ТОВ «ОВІС ТРЕЙД».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЛАМБРО»;

ТОВ «ОРГАНІК ГРЕЙН».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГОВА»;

ТОВ «МИКОЛАЇВ-ГАЗЗБУТ»;

ТОВ «ОНЛАЙН ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА»;

ТОВ «ЮНІАЛ БУД».

 

4. Уточнити місця провадження господарської діяльності ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ЕТГ СОЛАР 6»;

ТОВ «САН-ЕНЕРГО ТРЕЙД»;

ТОВ «СОЛАР-ТРАК».

 

5. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм з розподілу електричної енергії на 2021 рік:

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПАТ  «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки.

 

7. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АП «СЛАВУТИЧ» ЛТД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ІФ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЛАМБРО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.12.2020 № 2877» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АП «СЛАВУТИЧ» ЛТД» (СЕС Чернігівська обл., Ічнянський р-н, м. Ічня, вул. Максиміхіна, 3), ТЗОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ІФ» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, на території с. Верхній Струтинь, кадастровий номер земельної ділянки 2624880901:01:003:0264), ТОВ «ЛАМБРО» (СЕС Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 35А)).

 

8. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДОНБАСЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

9. Застерегти ПАТ «ДОНБАСЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

10. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

11. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері теплопостачання та здійснення заходів державного регулювання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

12. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

13. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

14. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

15. Застерегти ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЦЕНТРЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

17. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» за порушення вимог законодавства у сфері теплопостачання та здійснення заходів державного регулювання (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

18. Накласти штраф на ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ» за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

19. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу (за результатами розгляду Акта про документальне підтвердження встановлення факту контролю (вирішального впливу) за діяльністю ліцензіата, осіб інших держав, що здійснюють збройну агресію проти України) ПРАТ «ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ».

 

20. Накласти штрафи на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії і Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та за несвоєчасну сплату внесків на регулювання у І – IV кварталах 2019 року та І кварталі 2020 року (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

21. Накласти штраф на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за недотримання законодавства, що регулює функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.01.2021).

 

22. Перенести розгляд питання про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «У.ЕНЕРЖИ».

 

23. Перенести розгляд питання про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «У.ЕНЕРЖИ».

 

24. Провести позапланову виїзну перевірку АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

 

25. Провести позапланові виїзні перевірки дотримання законодавства та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу деякими ліцензіатами (за зверненням НЕК «УКРЕНЕРГО»):

ТОВ «ПЕРША ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ГК ПРОМІНЬ»;

КП «ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ № 2»;

КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ІТЕР КОМ»;

ТОВ «ТЕРРА ВВВ»;

ТОВ «ГАСАН ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ»;

КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП»;

ТОВ «МЕК»;

ТОВ «ТРАНСЕЛЕКТРОПОСТАЧ»;

ПП «МАЯК»;

ТОВ «ГРІН АЛЬТЕРНАТИВА»;

ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ПУЛ»;

ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД»;

ТОВ «ЕК «ПЕРША ЛІНІЯ ПОСТАЧАННЯ»;

ТОВ «ЕЛЕКТРО ПАРТНЕРС»;

ТОВ «ВЕЛІНКОМ»;

ТОВ «ЕК «УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГО ЄВРОСТАНДАРТ»;

ТОВ «КАРМА ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «МАКСЕНЕРДЖІ».

 

26. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2019 року № 244 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

27. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 18 січня 2019 року № 48 «Про накладення штрафу на ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

 

28. Збільшити строк проведення:

планових перевірок:

ПП «АРСЕНАЛ-Т-07»;

ТОВ «ІМПЕРІАЛ ЕНЕРГО»;

ТОВ «САМБІРСЬКА СОНЯЧНА СТАНЦІЯ»;

ТОВ «ЧУДНІВСЬКА ГЕС»;

позапланової виїзної перевірки:

ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ».

 

29. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, послуги з постачання теплової енергії, послуги з централізованого постачання гарячої води, послуги з постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на лютий 2021 року.

 

30. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

31. Унести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1247.

 

32. Перенести розгляд питання про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2020 року.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux