Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

27.11.2018

Результат засідання за 27 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 листопада 2018 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювати ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГІДРО ПЛЮС»;

ТОВ «СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ»;

ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ПП «АЛЬТЕРХОЛ»;

ТЗОВ «АРТ ЕНЕРГЕТИКА»;

ТОВ «ЕНЕРГО ЗБУТ ТРАНС»;

ПП «ЕНЕРГОТРАНСЗАХІД»;

КП «ЖИТОМИРМІСЬКГАЗ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»;

ТОВ «ЗАХІД ЕНЕРГОТРЕЙД»;

ТОВ «І ДЖІ ЕФ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «РЕМТРАНС»;

ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ ПУЛ»;

ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ СРІБНИЙ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ.

 

4. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕВЕРЕСТ-ЕНЕРГОПОСТАЧ»;

ТОВ «УНБ-К».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

6. Відмовити ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

 

7. Анулювати ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

 

8. Анулювати ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії та перероблення побутових відходів.

 

9. Затвердити План розвитку газорозподільної системи на 2019 – 2028 роки для ПАТ «КИЇВГАЗ».

 

10. Схвалити ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» зміни до Інвестиційної програми на 2018 рік.

 

11. Схвалити інвестиційні програми на 2018 рік:

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

12. Встановити індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

13. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.11.2018).

 

14. Накласти штраф на АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.11.2018).

 

15. Зупинити до 24 вересня 2019 року дію безстрокової ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ – НОВИЙ РОЗДІЛ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.11.2018).

 

16. Накласти штраф на ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ» за порушення Ліцензійних умов з передачі, розподілу та постачання електричної енергії і Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.11.2018).

 

17. Зупинити до 24 вересня 2019 року дію безстрокової ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕНЕРГІЯ – НОВИЙ РОЗДІЛ» (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 27.11.2018).

 

18. Провести позапланову виїзну перевірку ПП «АЛЬТЕНЕР».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 04 квітня 2017 року № 467».

 

20. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВОСКРЕСЕНСЬКЕ-ТЕРРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «ВОСКРЕСЕНСЬКЕ-ТЕРРА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Зайчівське), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка, на території Вільшанської с/р), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, територія Орлівщинської сільської ради), ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Березинська, буд. 58 (потужність 0,769 МВт)).

 

21. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення/зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках:

КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

КП ВМР «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО»;

МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

МКП «ОДЕСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ №2»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

22. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

24. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ «Чернігівобленерго».

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тимчасових тарифів для АТ «УКРТРАНСГАЗ» на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на перший рік другого регуляторного періоду та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов НКРЕКП».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки для:

ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

ПАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ»;

ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

ПАТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

ПАТ «СУМИГАЗ»;

АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ»;

ПрАТ «НОВОРОЗДІЛЬСЬКЕ ГХП «СІРКА».

 

27. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

КП «Міськтепловоденергія» м. Кам'янець-Подільський;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»;

ПРАТ «Черкаське хімволокно».

 

28. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам НКРЕКП:

КП Вінницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго»;

КП «Міськтепловоденергія» м. Кам'янець-Подільський;

ТОВ «Рівнетеплоенерго»;

МКП «Хмельницьктеплокомуненерго»;

КПТМ «Черкаситеплокомуненерго»;

ПРАТ «Черкаське хімволокно».

 

29. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо скасування тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води за окремими категоріями споживачів для:

КП «Коменергосервіс» ДМР;

ПРАТ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

30. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік:

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 липня 2018 року № 632» щодо схвалення Інвестиційної програми КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

«Про внесення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ») на 2018 рік», схваленої постановою НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 609;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 21 червня 2018 року 542» щодо схвалення Інвестиційної програми ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ».

 

31. Схвалити постанови про підписання Додаткових угод про внесення змін до Договорів про субкредитування в межах «Другого проекту розвитку міської інфраструктури» комунального підприємства «Коломияводоканал» та підприємства «Нововолинськводоканал» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради.

 

32. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ «ДТЕК МИРОНІВСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ»;

«Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» (ВП «ЗАПОРІЗЬКА ТЕС», ВП «КРИВОРІЗЬКА ТЕС», ВП «ПРИДНІПРОВСЬКА ТЕС»);

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 22.10.2015 № 2635» щодо зміни тарифу на виробництво теплової енергії АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» ВП «Ладижинська ТЕС»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1512» щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01 грудня 2018 року.

 

33. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФОТОН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СТРІМ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 черга Тузлівської ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Киселівка»), ТОВ «ФОТОН ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Фотон Енерджі Підгородне»), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СТРІМ» (СЕС «Бохни»), ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС» (1 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, Виноградівська с/р (за межами населеного пункту)), ТОВ «УЛЯНІВКА-ЕЛІОС» (1 черга СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, с. Улянівка), ТОВ «ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА» (1 черга СЕС «Брилівка»), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (3 черга Тузлівської ВЕС)», ТОВ «ГІДРОПАУЕР-1» (ГЕС на скидних спорудах шламонакопичувача «Капустянка» ПАТ «Запорізький металургійний комбінат «Запорізжсталь» з генеруючим обладнанням м. Запоріжжя, Балка Капустянка, вул. Каліброва), ТОВ «НЬЮ ЕНЕРДЖИ» (ГЕС Вінницька обл., Чернівецький р-н, с. Саїнка, вул. Копецького, буд. 76)).

 

34. Перенести розгляд питань про:

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2019 рік»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

схвалення проекту постанови НКРЕКП про затвердження Плану розвитку газорозподільних систем на 2019 – 2028 роки для ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ».

 

35. Зняти з розгляду питання про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬТЕНЕР» (ГЕС на р. Брустурянка біля смт Усть Чорна, Закарпатська обл., Тячівський р-н, територія Усть-Чорнянської селищної ради).

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux