Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

27.11.2014

Результат засідання за 27 листопада 2014 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 листопада 2014 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРСПЕЦТЕПЛО-СУМИ» (встановлена потужність – 0,361 Гкал/год);

ТОВ «АЛЬТ-ЕНЕРГО» (встановлена потужність – 1,814 Гкал/год);

ТОВ «ПІЛІГРІМ IV» (встановлена потужність – 0,086Гкал/год). 

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ(річний обсяг водопостачання - 17783206 м3; річний обсяг водовідведення - 16463808 м3);

КП «ЧЕРВОНОГРАДВОДОКАНАЛ» (річний обсяг водопостачання 3931400 м3; річний обсяг водовідведення: 3623700 м3).

 

3. Залишити без розгляду заяви на видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ»;

ДП «ПОЛУМ'Я» ПАТ «КОРОСТИШІВГАЗ».

 

4. Залишити без розгляду заяву ТОВ «СПЕКТРГАЗ» на  видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

5. Залишити без розгляду заяву ТОВ «ЕНЕРГОБЮДЖЕТ» на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії.

 

6. Відмовити ПАТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО» у видачі ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом.

 

7. Відмовити ТОВ «ЦЕНТРАЛЬНА ГАЗОВА КОМПАНІЯ» у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом.

 

8. Відмовити ТОВ „ІНВЕСТТЕПЛОЦЕНТР” у коригуванні встановленої потужності теплогенеруючого обладнання.

 

9. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КОЛЕСО+»;

ТОВ «ЗАХІДТЕПЛО»;

ФОП ДЕНИСЕНКО КОСТЯНТИН ІВАНОВИЧ.

 

10. Схвалити Інвестиційні програми на 2014 рік:

КП «Прилукитепловодопостачання»;

Ватутінського комунального підприємства теплових мереж;

КП «Новоград – Волинськтеплокомуненерго»;

КП «ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»;

КП «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство».

 

11. Схвалити КП «Дніпроводоканал» зміни до Інвестиційної програми на 2014 рік.

 

12. Схвалити зміни до Інвестиційних програм газорозподільних та газопостачальних підприємств на 2014 рік для:

ПАТ «Волиньгаз»; 

ПАТ «Запоріжгаз»;

ПАТ «Криворіжгаз»;

ПАТ «Львівгаз»;

ПАТ «Полтавагаз»;

ПАТ «Тернопільгаз»;

ПАТ «Уманьгаз»;

ПАТ «Харківміськгаз»;

ПАТ «Черкасигаз».

 

13. Схвалити зміни до Інвестиційних програм на 2014 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «Київобленерго»;

ПАТ «Хмельницькобленерго».

ПАТ «ЕК «Херсонобленерго»;

ДТГО «Південно-Західна залізниця».

 

14. Схвалити Інвестиційні програми на 2015 рік:

ДПП «Кривбаспром-водопостачання»;

Кузнецовського міського комунального підприємства;

КП «Чернігівводоканал».

 

15. Про схвалення вимог до висновків експертизи проектів Інвестиційних програм на 2015 рік:

- газотранспортних, газозберігаючих, газорозподільних та газопостачальних підприємств;

- ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

- ліцензіатів з виробництва (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування та постачання теплової енергії;

- ліцензіатів з централізованого водопостачання та водовідведення.


16. Після 5 грудня 2014 року не приймати на розгляд заяви щодо схвалення змін до інвестиційних програм на 2014 рік для газопостачальних, газорозподільних, газотранспортних та газозберігаючих підприємств, а також ліцензіатів з виробництва (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування та постачання теплової енергії; з централізованого водопостачання та водовідведення.


17. Після 5 грудня 2014 року не приймати на розгляд заяви щодо схвалення інвестиційних програм на 2014 рік ліцензіатів з виробництва (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування та постачання теплової енергії.

 

18. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення ставок плати за стандартне приєднання до газових мереж на 2015 рік».

 

19. Затвердити на грудень 2014 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання 285-ти теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

20. Продовжити розгляд питань про:

- затвердження додаткового платежу на виконання урядового рішення для ПАТ "Донбасенерго" на листопад 2014 року;

- встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення);

- встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення;

- встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів;

- встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для населення.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕ», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux