Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

27.04.2017

Результат засідання за 27 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 квітня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ  «ГАЗ ПЕТРОЛІУМ»;

- ТОВ  «ГП«ПРОМСЕРВІС»;

- ТОВ  «ГК «ІНВЕСТСЕРВІС»;

- ТОВ  «ЕНЕРГОСИНТЕЗ»;

- ТОВ  «ІТЕРГАЗ»;

- ТОВ  «ОІЛГАЗТРЕЙД»;

- ТОВ  «ПЕРША-ЕНЕРГЕТИЧНА»;

- ТОВ  «СКЕЛА ТЕРЦИУМ»;

- ТОВ  «УКРІСТГАЗ»;

- ТОВ  «УКРСЕРВІСРЕСУРС»;

- ТОВ  «ПРОМСЕРВІС»;

- ТОВ  «ФЕРРОМЕТ 1»;

- ТОВ  «ГАЗОТОРГОВА КОМПАНІЯ»;

- ТОВ  «ГАЗОВІ ІНВЕСТИЦІЇ»;

- ТОВ  «УКРГАЗНАФТОКОМ»;

- ТОВ  «ГАЗОЙЛПЕТРОЛЕУМ»;

- ТОВ  «УКРГАРАНТРЕСУРС»;

- ТОВ  «ЕКОТЕХНОІНВЕСТ»;

- ТОВ  «РТС»;

- ТОВ  «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ»;

- ТОВ  «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ»;

- ТОВ  «ТД«ЛУБНИГАЗ».

 

2. Переоформити ПЕРВОМАЙСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ УПРАВЛІННЮ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на безстрокову.

 

3. Анулювати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом:

- ТОВ «ТД«ЛУБНИГАЗ»;

- ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ»;

- ТОВ  «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ».

 

4. Накласти штраф на ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» за порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами і ухилення від виконання рішення НКРЕКП. При найближчому перегляді тарифів розглянути питання щодо вилучення зі структури тарифу ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» коштів, у термін до 01 червня 2017 року надати до НКРЕКП належним чином оформлені затверджені та погоджені зміни до інвестиційної програми на 2017 рік, врахувавши статтю «Невикористані кошти 2016 року». У термін до 17 травня 2017 року надати до Регулятора документи на суму перевищення фінансування заходів розділу I і розділу II схваленої інвестиційної програми 2016 року за рахунок кредитних коштів понад 5 % для подальшого їх опрацювання НКРЕКП та прийняття відповідного рішення.

 

5. Затвердити реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як оплата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію за травень 2017 року.

 

6. Погодитися з рішенням Ради ОРЕ від 21 квітня 2017 року (підпункт 8.1 протоколу № 8) щодо залучення ДП «Енергоринок» в АТ «Ощадбанк» кредитних коштів, з подальшим перерахуванням цих коштів 28 квітня 2017 року енергогенеруючим компаніям як оплату товарної продукції травня – червня 2017 року.

 

7. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

8. Затвердити нормативи відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на травень 2017 року.

 

9. Погодитися з рішеннями Ради Оптового ринку електричної енергії України від 21 квітня 2017 року (підпункт 8.4 протоколу № 8) щодо затвердження на квітень 2017 року додаткових платежів на зменшення платежів виробникам, які працюють за ціновими заявками, за користування додатково отриманими коштами

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП – «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» щодо схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення ліцензіату НКРЕКП МКП «Херсонтеплоенерго».

 

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Порядку врахування компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електричної енергії окремим категоріям споживачів»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електроенергії населенню»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електроенергії населенню, яке розраховується за тарифами, диференційованими за періодами часу»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від здійснення постачання електроенергії споживачам (крім населення) за тарифами, диференційованими за періодами часу»;

- «Про затвердження Порядку розрахунку суми компенсації втрат ПАТ «Одесаобленерго» від здійснення постачання електроенергії дитячому центру «Молода гвардія».

 

12. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234»;

- «Про затвердження Порядку формування тарифу на послугу з захоронення побутових відходів»;

- «Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів».

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux