Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.09.2023

Результат засідання за 26 вересня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 вересня 2023 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому було ухвалено рішення:


1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТОП ТРЕЙДІНГ АГРО».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «АГРОІНЖИНІРІНГ-К».

3. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ДП «ШЕПЕТІВКАГАЗ» ПАТ «ШЕПЕТІВКАГАЗ».

4. Зупинити дію ліцензій, виданих ТОВ «МАЯК ІНВЕСТ ЛТД» на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та виробництва теплової енергії.

5. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку системи розподілу на 2024 – 2028 роки:

1) АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

2) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

6. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи розподілу».

7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу комерційного обліку електричної енергії».

8. Прийняти постанови НКРЕКП про затвердження змін до планів розвитку газорозподільних систем на 2023 – 2032 роки газорозподільних підприємств:

1) АТ «РІВНЕГАЗ»;

2) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

3) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ».

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи, Кодексу газосховищ та Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу щодо газосховищ, до яких застосовується режим регульованого доступу).

10. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 березня 2022 року № 348».

11. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті, з метою одержання зауважень і пропозицій, проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Правил постачання природного газу».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 вересня 2017 року № 1131».

13. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення планів розвитку на 2023 – 2027 роки:

1) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

2) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

14. Схвалити проєкти постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2023 рік:

1) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

2) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

15. Перенести розгляд питання про недотримання АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Накласти штраф на АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Застерегти ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Застерегти АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

19. Застерегти ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Застерегти ТОВ «ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» щодо недопущення надалі порушення вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Накласти штраф на ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

22. Застерегти ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

23. Застерегти ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

24. Застерегти ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

25. Накласти штраф на ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

26. Застерегти АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

27. Накласти штраф на ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

28. Внести зміни до розпорядження НКРЕКП від 23 травня 2023 року № 138-р «Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

29. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» (за зверненням замовника послуги з приєднання).

30. Збільшити строк проведення планової перевірки КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії.

31. Збільшити строк проведення планової перевірки КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» з виробництва теплової енергії.

32. Збільшити строк проведення планової перевірки КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» з постачання електричної енергії споживачу.

33. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії.

34. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

35. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (на підставі постанови НКРЕКП від 24 листопада 2021 року № 2358).

36. Прийняти постанову за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 09 травня 2023 року № 871.

37. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Порядку розслідування зловживань на оптовому енергетичному ринку».

38. Прийняти постанову НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на IV квартал 2023 року.

39. Перенести розгляд питання про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2023 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 жовтня 2023 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2023 року).

40. Перенести розгляд питання про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

41. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2023 рік».

42. Переглянути тариф на здійснення операцій купівлі-продажу на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку, розрахованого АТ «Оператор ринку» на 2023 рік.

43. Внести змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2023 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1941.

44. Затвердити Зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

45. Перенести розгляд питання про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами та розпорядженнями, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux