Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.05.2016

Результат засідання за 26 травня 2016 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 травня 2016 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР» ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії (встановлена потужність – 8,9 МВт).

 

2. Видати ТОВ «СПЕКТРГАЗ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ (річний обсяг розподілу – 11,5 млн м3).

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-МЕЛІТОПОЛЬ» (встановлена потужність – 0,5 Гкал/год);

ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕХНОЛОГІЙ» (встановлена потужність – 0,026 Гкал/год).

 

4. Встановити ТОВ «Спектргаз» тарифи на послуги розподілу природного газу та транспортування природного газу магістральними трубопроводами для ПАТ «Укртрансгаз» відповідно до території його ліцензованої діяльності.

 

5. Скоригувати додатковий платіж до тарифу на електроенергію, що виробляється ПАТ «Центренерго» та з 01 червня 2016 року відновити нарахування додаткового платежу по енергоблоку № 2 Вуглегірської ТЕС.

 

6. Схвалити інвестиційні програми на 2016 рік:

Ватутінського комунального підприємства теплових мереж;

КП Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля»;

КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради;

Комунального підприємства теплового господарства «Гадячтеплоенерго».

 

7. Схвалити інвестиційні програми з централізованого водопостачання та водовідведення:

КП «Житомирводоканал»;

КП «Уманьводоканал»;

ПАТ «АЗОТ» (м. Черкаси);

МКП «Хмельницькводоканал».

 

8. Затвердити ПАТ «Укртрансгаз» План розвитку газосховищ на 2016 – 2025 роки.

 

9. Накласти штраф на ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» та надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

10. Накласти штраф на ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» та зобов’язати усунути порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

11. Накласти штрафи на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРТРАНСГАЗ» та зобов’язати усунути порушення:

- Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії;

- Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ.

 

12. Накласти штраф на КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

.

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» (схваленої на засіданні Комісії 19 травня 2016 року) таким підприємствам:

КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради;

КП Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

КП підприємству Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»;

КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

ТОВ «Білоцерківводоканал»;

Комунальній організації (установі, закладу) КП «Попаснянський районний водоканал»;

КП «Новомоськовськ водоканал»;

КП «Бердянськводоканал» Бердянської міської ради;

КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»;

ТОВ «ТАУН СЕРВІС»;

Районному КП «Старобільськвода».

 

14. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868», про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем),  таким підприємствам:

КП Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід»;

КП підприємству Дніпродзержинської міської ради «Міськводоканал»;

КП «Дніпроводоканал» Дніпропетровської міської ради;

КП «Новомоськовськ водоканал»;

ТОВ «Білоцерківводоканал»;

КП «Уманьводоканал» Уманської міської ради;

КП Фастівської міської ради «Фастівводоканал»;

ТОВ «ТАУН СЕРВІС».

 

15. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2016 № 510 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

16. Перенести розгляд питання про розгляд інвестиційної програми Полтавського обласного КП теплового господарства «Полтаватеплоенерго» на 2016 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux