Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.01.2017

Результат засідання за 26 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 січня 2017 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ»;

- ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ»;

- ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ».

 

2. Анулювати ТОВ «ЗАХІДНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА» ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії).

 

3. Схвалити структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2017 рік.

 

4. Схвалити інвестиційні програми ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік:

- ПАТ «ЕК «Херсонобленерго»;

- ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

5. ЛМКП «Львівтеплоенерго» зобов’язується до 12 години 27.01.2017 надати до НКРЕКП звернення щодо проведення позапланової перевірки з питань виконання інвестиційних програм 2014, 2015 та 2016 років. У разі не надання зазначеного звернення, розгляд питання пункту 5 відкритого засідання буде подовжено на відкритому засіданні НКРЕКП, яке відбудеться о 14 годині 27.01.2017, на якому буде прийняте рішення щодо вилучення із структури тарифів на теплову енергію ЛМКП «Львівтеплоенерго» невикористаних грошових коштів передбачених інвестиційною програмою 2014 року та 2015 років при її найближчому перегляді. 

 

6. У пункті 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 липня 2015 року № 2020 «Про накладення штрафу на КП ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії» цифри та слова «01 грудня 2016 року» замінити цифрами та словами «30 листопада 2017 року».


7. У підпункті 3 пункту 2 постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 квітня 2015 року № 1268 «Про накладення штрафу на КПП «ТЕПЛОЕНЕРГОПОСТАЧ» ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії» цифри та слова «31 грудня 2016 року» замінити цифрами та словами «30 листопада 2017 року».

 

 

8. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2855 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

9. Внести зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 квітня 2016 року № 620 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Надати кошти виробникам електричної енергії у січні 2017 року за рахунок залучених кредитних коштів ДП «Енергоринок» у АТ «Ощадбанк».

 

11. Внести зміни до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

12. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2017 року (підпункт 3.6 протоколу № 25) щодо затвердження для ПАТ «Центренерго» від’ємного додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.

 

13. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2016 року (підпункт 4.1 протоколу № 25) та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2016 року № 1766.

 

14. Погодити рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2017 року (підпункт 3.4 протоколу № 25) щодо встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштам.

 

15. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям», на лютий 2017 року.

 

16. Затвердити нормативи перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води для установ, що фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів», на лютий 2017 року.

 

17. Внести зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах ПАТ «Державний ощадний банк України» постачальниками природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки з постачання природного газу, та їх структурними підрозділами, а також оптовими продавцями, що здійснюють продаж природного газу газопостачальним підприємствам для виконання їх спеціальних обов’язків, для зарахування коштів, що надходять як плата за спожитий природний газ від споживачів.

 

18. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП, що мають ознаки регуляторних актів:

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії»;

- «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії»;

- «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2493».

 

19. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти постанов НКРЕКП:

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення Комунального підприємства «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя);

- «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) Комунального підприємства «ВОДОКАНАЛ» (м. Запоріжжя).

 

20. Прийняти постанови НКРЕКП:

- «Про встановлення на лютий 2017 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом»;

- «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії»;

- «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2017 рік»;

- «Про затвердження на лютий 2017 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт•год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

21. Перенести питання про розгляд інвестиційної програми ліцензіату ПАТ «Сумиобленерго» з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux