Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.08.2020

Результат засідання за 26 серпня 2020 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 серпня 2020 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу ТОВ «ФАКТОР ЕНЕРГОГРУП».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ЕНЕРГО ПРОМ ЛЮКС»;

ТОВ «ЕНЕРДЖ ПЛЮС».

 

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності):

ТОВ «ЗЕС»;

ТОВ «УКРЕЛЕКТРО ТРЕЙД»;

ТОВ «ЮТІЛІТІ ТРЕЙДІНГ».

 

4. Змінити встановлену потужність електрогенеруючого обладнання з виробництва електричної енергії СТОВ «ЗОРЯ».

 

5. Уточнити  місця провадження  господарської  діяльності  з виробництва електричної енергії ТОВ «СТАР ПІВДЕНЬ ЕНЕРГО».

 

6. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТЗОВ «ЦУНАМІ».

 

 7. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на 2020 рік.

 

8. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КП ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

9. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» на 2020 рік».

 

10. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

11. Прийняти постанови  НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 01.08.2020 № 1497» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІНТЕКО СЕС» (СЕС Черкаська обл., Чигиринський р-н, с/рада Рацівська (земельна ділянка з кадастровим номером 7125485000:04:000:0006), ТОВ «АРТ-ЕНЕРГО» (СЕС «Вороців-2»), ТОВ «ПРОМІНЬ ЕНЕРГО» (1 – 2 черги СЕС Київська обл., м. Бориспіль, вул. Запорізька, 36-а))

 

12. Накласти штраф на КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» за порушення законодавства у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію див. у матеріалах до засідання від 26.08.2020).

 

13. Накласти штраф на ОКП «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення законодавства та ліцензійних умов у сфері теплопостачання (більш детальну інформацію див. у матеріалах до засідання від 26.08.2020).

 

14. Провести позапланову виїзну перевірку ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

15. Провести позапланову виїзну перевірку ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» (щодо виконання ліцензіатом вимог постанови НКРЕКП від 25.01.2019 № 57 (зі змінами)).

 

 16. Збільшити строк проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО».

 

 17. Прийняти постанови  НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики»;

«Про внесення змін до постанови НКРЕ від 23 липня 2013 року № 1009»;

«Про затвердження Змін до постанови НКРЕ від 26 липня 2013 року № 1029»;

«Про затвердження Змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії».

 

18.  Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем).

 

19. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у липні 2020 року.

 

20. Внести зміну до постанови НКРЕКП від 07 лютого 2020 року № 359 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2019 року.

 

21. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2020 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2854.

 

22. Перенести розгляд питання про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766.

 

23. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення  змін до Порядку забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання».


За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux