Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.11.2019

Результат засідання за 26 листопада 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 листопада 2019 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були ухвалені рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності  з постачання природного газу:

ТОВ «ВЕАР ТРЕЙД»;

ТОВ «ГАЗОВА КОМПАНІЯ».

 

2. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «БЕСТ СОЛАР»;

ТОВ «БІОТЕС»;

ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-3»;

ТОВ «ГЕЛІОС ГРУПП «ЧЕРНІЇВ-4»;

ТОВ «ЕКОВОЛЬТ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖІ-САН»;

ТОВ «ЄВРОБУДТРЕЙД»;

ТОВ «ІНГУЛ СОЛАР»;

ТОВ «ОЕНЖІ СОЛАР»;

ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРДЖІ»;

ПП «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»;

ТОВ «САНВЕЙ СТ»;

ТОВ «СОЛАР ГРАНД»;

ТОВ «ЧЕРВОНА ГОРА ЕКО».

 

3. Видати ТОВ «ІНТЕРЕНЕРГОПОСТАЧ» ліцензію на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності).

 

4. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2»;

ТОВ «СОЛАР-ФАРМ».

 

5. Внести зміни до встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з уточненням місця провадження господарської діяльності ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

ТОВ «Е-СЕЙФ СОСУЛІВКА»;

ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

6. Накласти штраф на ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу та постачання електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.11.2019).

 

7. Накласти штраф на АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.11.2019).

 

8. Накласти штраф на АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.11.2019).

 

9. Накласти штраф на АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу (більш детальну інформацію дивитися в матеріалах засідання за 26.11.2019).

 

10. Застерегти ТОВ «ГАЗПОСТАЧІНВЕСТ» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

11. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушень Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

12. Застерегти АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

13. Провести позапланові виїзні перевірки:

АТ «СУМСЬКЕ НВО»;

ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ».

 

14. Затвердити План здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2020 рік.

 

15. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП: «Про внесення змін до Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами вимог законодавства та ліцензійних умов у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

16. Затвердити розмір вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданих постачальниками універсальних послуг у жовтні 2019 року.

 

17. Внести зміни до постанов НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1883 та від 03 жовтня 2019 року № 2056 щодо затвердження розміру вартості послуг із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданих постачальниками універсальних послуг у липні та серпні 2019 року.

 

18. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛВЕОР-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАЛИНІВКА-ТЕРРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КОНСАЛТИНГ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 2»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 13»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЧЕРВОНА ГОРА ЕКО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ-2018»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДОБРОБУДЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРСАН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПРИПРУТТЯ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ФІЛД»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФЕНІКС ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ФРЕНА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОЛАН-3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «АЙПІЄ-Л»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АУРУМ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІНДМАКС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу СФГ «КОЛОСОК»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (2 черга 2 ПК ВЕС «Ольвія»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 24.09.2019 № 1991» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛВЕОР-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Миколаївська обл., Снігурівський р-н, м. Снігурівка, вул. Братня, земельна ділянка 2/1), ТОВ «АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГЕТИКА ГАЛИЧИНИ» (СЕС «№ 2 Добрівляни»), ТОВ «КАЛИНІВКА-ТЕРРА» (СЕС Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Веснянської сільської ради (кадастровий номер земельної ділянки 4824280400:08:000:0174)), ТОВ «КОНСАЛТИНГ СОЛАР» (СЕС «Мала Виска»), ТОВ «САНВІН 2» (СЕС «Лелюхівка»), ТОВ «САНВІН 13» (СЕС «Ромодан»), ТОВ «ЧЕРВОНА ГОРА ЕКО» (СЕС «ФЕС-1» та СЕС «ФЕС-2»), ТОВ «БОРЗНЯНСЬКИЙ РАЙАГРОХІМ-2018» (СЕС Харківська обл., Коломацький р-н, в адмінмежах Коломацької селищної ради за адресою: с. Шелестове, вул. Зернова, 1-а), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ», ТОВ «ДОБРОБУДЕНЕРГО» (СЕС Тернопільська обл., Зборівський р-н, смт Залізці, вул. Вишнівецька, 20), ТОВ «ЕНЕРСАН» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Пацканьово, ур. «Брищі-Валькувня» № 1), ТОВ «ПВ СОЛАР СТЕЙШН» (СЕС Дніпропетровська обл., Магдалинівський район, с/рада Жданівська, кадастровий номер земельної ділянки 1222382500:02:002:1012), ТОВ «ПРИПРУТТЯ СОЛАР» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Припруття, вул. Колгоспна, 33), ТОВ «СОЛАР ЕНЕРДЖІ ФІЛД» (СЕС Дніпропетровська обл., Верхньодніпровський р-н, с. Мішурин Ріг), ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ» (СЕС Закарпатська обл., Ужгородський р-н, с. Пацканьово, ур. «Брищі-Валькувня» № 2), ТОВ «ФЕНІКС ЕНЕРДЖІ» (СЕС Тернопільська обл., Монастирський р-н, смт Коропець, кадастровий номер земельної ділянки 6124255500:02:001:1888), ТОВ «ФРЕНА» (СЕС Івано-Франківська обл., Тисменицький р-н, смт Лисець, вул. 1-а Іваниківська), ТОВ «АГРОЛАН-3» (СЕС «Мшанець»), ТЗОВ «АЙПІЄ-Л» (СЕС «АЙПІЄ-Л»), ТОВ «АУРУМ ЕНЕРДЖІ» (СЕС «Влашанівка»), ТОВ «ВІНДМАКС» (СЕС «Стриївка»), ТОВ «ЕКОТЕХ-ЮГ» (1 черга СЕС Херсонська обл., Бериславський р-н, с. Новорайськ, вул. Промислова, б/н, на території ТОВ «Зоотехнологія» (на будівлях літери О2 та О3)), СФГ «КОЛОСОК» (СЕС Тернопільська обл., Збаразький р-н, с. Романове Село, вул. Тернопільська, 2), ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (2 черга 2 ПК ВЕС «Ольвія»), ТОВ «ПРИМОРСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ-2» (25, 26 черги ВЕС Запорізька обл., Приазовський р-н, біля с. Ботієво, поза межами населених пунктів), ТОВ «БІОГАЗЕНЕРГО» (ТЕС Київська обл., Іванківський р-н, смт Іванків, вул. Розважівська, 192), ТОВ «БІОГАЗ-УКРАЇНА» (2 черга полігона ТПВ м. Запоріжжя, вул. Базова, 10д).

 

19. Прийняти постанови НКРЕКП:

«Про затвердження Змін до Порядку визначення рівня використання обладнання українського виробництва на об'єктах електроенергетики, у тому числі на введених в експлуатацію чергах будівництва електричних станцій (пускових комплексів), що виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро, міні- та малими гідроелектростанціями), та встановлення відповідної надбавки до «зеленого» тарифу»;

«Про затвердження Змін до Правил ринку та Змін до Правил ринку «на добу наперед» та внутрішньодобового ринку».

 

20. Перенести розгляд питання про порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування, Ліцензійних умов з постачання теплової енергії ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

21. Зняти з розгляду питання про:

зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії для ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ»;

скасування положень деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП щодо встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» в частині 3 пускового комплексу СЕС Запорізька обл., Токмацький р-н, на землях Новенської сільради.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux