Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.11.2015

Результат засідання за 26 листопада 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 листопада 2015 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому були прийняті рішення:

 

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КИЇВ ЦЕНТР» (встановлена потужність – 4,73 Гкал/год);

ТОВ «ЮРВИН» (встановлена потужність – 1,428 Гкал/год);

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» (встановлена потужність – 1,72 Гкал/год);

ПП «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ ПЛЮС» (встановлена потужність – 0,326 Гкал/год).

 

2. Скоригувати структуру та рівень тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2015 рік.

 

3. Встановити тарифи на відпуск електричної енергії для 8 теплоелектроцентралей:

ПрАТ «Білоцерківська ТЕЦ»;

ТОВ «ДВ нафтогазовидобувна компанія»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Дарницька ТЕЦ;

ТОВ «Краматорська ТЕЦ»;

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ);

ТОВ «Енергія і газ Україна».

 

4. Встановити ТОВ «АЕУ ЕНЕРГО» «зелений» тариф.

 

5. Встановити ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

 

6. Встановити КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради тарифи на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

 

7. Встановити КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення).

 

8. Встановити тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для 37 ліцензіатів.

 

9. Встановити КП «Компанія «Вода Донбасу» тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

10. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік у сфері теплопостачання:

Підприємства теплових мереж «Самбіртеплокомуненерго»;

КП теплових мереж «Южтеплокомуненерго».

 

11. Схвалити інвестиційні програми на 2015 рік:

Канівського КП теплових мереж;

КП «Управління житлово-комунального господарства».

 

12. З 04 грудня 2015 року НКРЕКП припиняє приймати на розгляд заяви щодо схвалення інвестиційних програм на 2015 рік та внесення змін до них ліцензіатів з виробництва (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), транспортування та постачання теплової енергії. Зазначеним ліцензіатам провести відповідну роботу згідно з протокольним рішенням прийнятим на сьогоднішньому засіданні.

 

13. Накласти штраф на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

14. Накласти штраф на ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» і надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

15. Накласти штраф на ТОВ «Газовик» щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ.

 

16. Накласти штрафи на ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» щодо порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

17. Накласти штрафи на ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» і зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

18. Зобов’язати КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» надалі не допускати порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії.

 

19. Зобов’язати ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» та КП «Компанія «Вода Донбасу» надалі не допускати порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії.

 

20. Зобов’язати КП «Компанія «Вода Донбасу» усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

21. Визначити величини коригування для ДП «Регіональні електричні мережі» відповідно до протокольного рішення НКРЕКП від 05.11.2015 № 7 одночасно врахувати величину коригування, що виникла внаслідок підписання у жовтні 2015 року уточненого акту купівлі-продажу електроенергії між ДП «Енергоринок» та постачальником електроенергії ДП «Регіональні електричні мережі» за травень 2015 року.

 

22. Погодити Субкредитний договір для інвестиційного проекту «Проект муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1» між Міністерством фінансів України, Чернівецькою обласною державною адміністрацією, НКРЕКП, Чернівецькою міською радою та КП «Чернівціводоканал».

 

23. Затвердити на грудень 2015 року реєстр нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.

 

24. Внести зміни до Плану діяльності НКРЕКП з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.

 

25. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проекти регуляторних актів:

- постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2013 року № 750»;

- постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання та Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання»;

- постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги розподілу природного газу»;

- постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 983».

 

26. Схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проект постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171».

 

27. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження змін до Кодексу газорозподільних систем та Методики визначення та розрахунку тарифів на послуги транспортування природного газу для точок входу і точок виходу на основі багаторічного стимулюючого регулювання».

 

28. Внести зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання».

 

29. Перенести розгляд питань про:

- прийняття алгоритму розрахунку компенсації витрат електропередавальних організацій, пов'язаних з наданням послуг зі стандартних приєднань електроустановок до електричних мереж;

- внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2015 рік.

 

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами і розпорядженнями, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux