Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.07.2022

Результат засідання за 26 липня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 липня 2022 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання на якому були ухвалені рішення:

1. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «А-ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «БРАЄЛС»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТГРУП»;

ТОВ «ЕНЕРГОЦЕНТР ПЛЮС»;

ТОВ «ЦЕРСАНІТ МІНЕРАЛЗ».

2. Видати ліцензію на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЗАХІД ТЕХНОЛОДЖІ ГРУП».

3. Видати ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД»;

НВП ТОВ «ЕЛЕКТРОТЕХСЕРВІС».

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТГРУП».

ТОВ «ЦЕРСАНІТ МІНЕРАЛЗ».

4. Відмовити ТОВ «ІТЕКО у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

5. Зупинити дію ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ЕК ЕНСТРУМ».

6. Зняти з розгляду питання про врегулювання невідкладних питань господарської діяльності ліцензіатів в умовах воєнного стану.

7. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2504» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2022 рік.

8. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

9. Перенести розгляд питання про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

10. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 352 щодо особливостей приєднання об’єктів для тимчасового розміщення переміщених (евакуйованих) осіб з метою їх тимчасового проживання (модульних містечок).

11. Прийняти постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Тимчасового порядку дій операторів систем розподілу з відновлення електропостачання населених пунктів, знеструмлених через пошкодження об’єктів електричних мереж або їх складових внаслідок бойових дій, у період дії в Україні воєнного стану».

12. Прийняти постанову НКРЕКП «Про звільнення ТЗОВ «Спектргаз» від виконання вимог статті 39 Закону України «Про ринок природного газу».

13. Схвалити та оприлюднити на офіційному вебсайті НКРЕКП з метою одержання зауважень і пропозицій проєкт рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Кодексу газотранспортної системи».

14. Застерегти ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» щодо недотримання надалі вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

15. Застерегти ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» щодо недотримання надалі вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

16. Провести позапланову невиїзну перевірку АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» (за зверненням споживача).

17. Прийняти постанову НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО МАЯК ЛТД» на 2022 рік».

18. Внести зміни до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2022 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 29 грудня 2021 року № 2971.

19. Внести зміни до постанови НКРЕКП від 03 лютого 2021 року № 142 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у грудні 2020 року.

20. Затвердити розмір вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у червні 2022 року.

21. Прийняти постанову НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії».

22. Затвердити зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора Про системи передачі та оператора ринку.

За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному вебсайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон» та Юридичній інформаційно-пошуковій системі «Законодавство».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux